Wpis z mikrobloga

Mam dziwne pytanie. Czy Waszym zdaniem to ,że 16 letnia dziewczyna ma lewicowe poglądy może powodować ,że nie chce chłopaka starszego o więcej niż 4-5 lat ? Czyli na przykład może nie chcieć 24 latka ?

#prokuratorboners
  • 23
@Elbrus: jak ma lewicowe poglądy to równa się to automatycznie z tym ,że dziewczyna pewnie jest sfeminizowana. Feministyczna ideologia wmawia takim młodym dziewczynom w wieku 15-19 lat ,że chłopak po 20-dziestce , który jest starszy od nich 6 lat lub więcej to automatycznie będzie nimi manipulował, wykorzystywał itp. Oczywiście ,wiadomo że to nie musi być prawda bo zależy to od charakteru chłopaka.
@mambar: ogladac sie, a faktycznie byc to dwie rozne rzeczy. U mnie wiekszosc kolezanek w tym wieku to nie mialo chlopakow nie mowiac o 19-latkach. Zresza Ci kolesie w tym wieku patrza z reguly na starsze laski.
@mambar: ale co to zmienia? Dziewczyna se wziela frajera co ja bedzie utrzymywal. A frajer bedzie lozyl na dziecko i na ksiezniczke i chodzil na dziwki bo w domu o seksie moze zapomniec. Tak sie koncza takie bajeczki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mambar: bo zawsze tak jest. Pozniej kobieta se zda sprawe, ze zmarnowala zycie dla starego grzyba i zacznie sie skakanie po mlodych bolcach. Patrz Kaczynska i Ogorkowa i inne konserwatystki.( ͡° ͜ʖ ͡°)