Wpis z mikrobloga

Jak ktoś ma problemy z często nawracająca opryszczka to polecam w #!$%@? zacząć suplementować lizynę
Ja miałem duże problemy, opryszczka często mi nawracała i to nie małe bombkę, tylko duże gówna które tak szpeciły mordę że masakra
Bralem tabletki hascovir, słabsze, mocniejsze, gdy je brałem było ok, po zaprzestaniu znowu wychodziło
W tym roku do kwietnia miałem taki okres że wychodziła mi dosłownie co tydzień, jedna się.nie zagoiła i już kolejna
W sumie.nie jedna bo po kilka dużych na ustach
Przeczytałem w necie o lizynie, byłem sceptycznie nastawiony, ale zakupiłem
Zacząłem brać 2 kapsułki dziennie codziennie i od kwietnia do dziś wyszła mi tylko jedna malutka opryszczka raz co nigdy się nie zdarzało
A miałem dni że w ogóle nie spałem, byłem chory przemęczony, a na ustach nic, nie spodziewałem się, że aż tak pomoże
#opryszczka #leki #lekarz #lekarstwa #lizyna #medycyna
Krzysio_misio12 - Jak ktoś ma problemy z często nawracająca opryszczka to polecam w #...

źródło: comment_1640444436nHYAVPqkY6lDFAsoQgAvVV.jpg

Pobierz
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krzysio_misio12: ciekawy temat, ale z tego co czytam, to lizyna hamuje przyswajanie argininy, czyli "pożywki" dla wirusa opryszczki, stąd z resztą skuteczność tej pierwszej. Jednakże arginina też jest nam potrzebna. Są nawet preparaty zawierające oba te aminokwasy, więc w sumie to nie wiem już nic xD