Wpis z mikrobloga

  • 3010
Na żadnym publicznym kanale w telewizji zero informacji o starcie. Mało kto w ogóle wie, że coś takiego miało miejsce, a przygotowania trwały prawie dwie dekady. Gdzie nie przełączę, to albo jakieś msze albo śpiewanie kolęd. Smutne to.

#nasa #jameswebb #esa #astronomia #jwst
  • 139
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@karski tak, a gdzieś popełniłem nieścisłość? Pytaj śmiało, wytłumaczę Ci jak święta religijne mają duże znaczenie dla niektórych ludzi, którzy lubią sobie pośpiewać kolędy nad stołem świątecznym.
  • Odpowiedz
Start jakiegoś teleskopu, o którym będzie głośne przez pewnie kilkanaście najbliższych lat, jest wydarzeniem które będzie miało realny wpływ na życie Kowalskiego, nie mniejszy niż program wahadłowców, ISS i misję Hubble'a. I nie zmieni tego paździerzowata propagadna pisowskich trolli.


@Vladimir_Kotkov: poprawiłem
  • Odpowiedz
@Vladimir_Kotkov: Chcesz mi tłumaczyć, dlaczego święta religijne mają duże znaczenie dla niektórych ludzi, a masz problem z tym, że dla niektórych ciekawostka i wydarzenie naukowe, które będzie opisywane w podręcznikach jest dużo bardziej istotniejsze? Jakoś nie chcę od ciebie żadnych wyjaśnień.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@karski: W Wiadomościach wszędzie mówili pewnie. Czego ty chcesz więcej w telewizji dla ogółu co jeszcze to ogląda?
Osoby zainteresowane tego typu tematami umieją korzystać z internetu i dawno już wiedziały a nawet pewnie i śledziły strim na żywo.

Czemu ty chcesz zmuszać wszystkich do oglądania czegoś co tylko wąską grupę interesuje?
Czy ty śledzisz na żywo wszystkie wydarzenia ze świata historii, biologii, matematyki itd.?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
mogli sobie widocznie wybrać inny termin, niż największe święto narodowe Polaków i dlatego tak wyszło ( ͠° °)
Sami sobie winni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz