Wpis z mikrobloga

minutę słucham tego jego nudnego głosu i twarzy piętnastolatka, to mi się śmiać chce


@Matpiotr: no tak, liczą się emocje a nie merytoryka xd ale typowy p0lak
@Matpiotr: serio, nawet nie chce mi się z tobą kłócić, bo skoro piszesz że mówi o banałach to wszystko dla Ciebie będzie banałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja tam bardzo cenię sobie jego filmiki na YouTube, zwłaszcza jak mówi o mniejszych klubach z la liga, bo przy reprze zdarza mu się trochę emocjonować (jak na człowieka który wydaje się nie okazywać emocji w swoich materiałach)
@Matpiotr: porównaj sobie to jakie tematy porusza cwiakala i jak o nich mówi z np. Borkiem.

Cwiakala: wypowiada się merytorycznie na temat jakiegoś gownoklubu z La Liga którym bym się nie zainteresował gdyby nie on.

Potężny bór: po raz #!$%@? to samo co inni na Twitterze z typową dla siebie egzaltacją. Żeby nie było fajno się tego słucha jak oglądasz mecz i taki styl podkręca tylko emocje ale w ramach merytorycznej
Nie mogę oglądać tych jego patostrimów na YT, bo jak minutę słucham tego jego nudnego głosu i twarzy piętnastolatka, to mi się śmiać chce.

W dodatku te jego urojenia wcale nie są ciekawe.

Nawet u mejwenów się nie pojawia, bo nie ma nic ciekawego do powiedzenia.


@Matpiotr: Jestes prostym chlopem, na ktorego dzialaja emocje ktore daja ci mati vel tajlandka z wybujalym ego, hajto z jego truskawka na torcie, stanowski majacy