Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@ZOOT:

Dziennikarstwo sportowe zbyt dużo nie różni się od tego politycznego. Same hieny i chamy próbujące coś ugrać na plecach ludzi tworzących rzeczywisty sport. Twitter to taki rak, że wolę sobie meneska Mirka obejrzeć na wykopie, aniżeli klikać tym debilom.

A Ćwiąkała to najlepszy obecnie dziennikarz i z kulturą odpowiedział na tą zaczepke.
  • Odpowiedz
@ZOOT: Ćwiąkala sensownie odpowiedział, a Włodarczyk lekko się obsral. Ale fakt, że Wlodar ma najwięcej do stracenia, jesli Sousa zostanie, to on jako pierwszy go bronił i dał takie info, ale jeśli odejdzie to umoczy w #!$%@?, a jego główna siła to były dobre njusy.
  • Odpowiedz
A Ćwiąkała to najlepszy obecnie dziennikarz


@agent_na_emeryturze: Xddddddddd.
Nie mogę oglądać tych jego patostrimów na YT, bo jak minutę słucham tego jego nudnego głosu i twarzy piętnastolatka, to mi się śmiać chce.
W dodatku te jego urojenia wcale nie są ciekawe.
Nawet u mejwenów się nie pojawia, bo nie ma nic ciekawego do powiedzenia.
  • Odpowiedz
@ZOOT A w ostatnim q&a u Tomka na kanale było pytanie o obecność w mediach dziennikarzy oskarżonych o molestowanie (czyt. o Pytona). Mówił o drugiej szansie itp.

Teraz pewnie żałuje, że bronił Pytona ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@Matpiotr:

patostrimów


Zapoznaj się z definicją patostreamów

twarzy piętnastolatka


Czyli lubisz potężnych gejów? ( ͡º ͜ʖ͡º)

W dodatku te jego urojenia wcale nie są ciekawe.


Bo mówi o rzeczach ważnych i niszowych, to co zwykłego kanapowego janusza nie interesuje. Wiesz gdzie szukać dymów, angedot, głosu mejwenów i influencerów, prostych chłopaków
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Matpiotr: nie pojawia się bo kontrakty sponsorskie. Merytorycznie jest top, ale rozumiem że dzisiejsze dzieciaki muszą mieć krzyki i inne patologie żeby oglądać inaczej jest nuda. A #!$%@? się do twarzy to już niziny i świadczy o tobie + pomyśl nad swoja orientacja skoro przejmujesz się uroda faceta.
  • Odpowiedz
@Matpiotr: tutaj

bo jak minutę słucham tego jego nudnego głosu i twarzy piętnastolatka, to mi się śmiać chce.


Aha i z tego co wiem to twarzy nie da się słuchać.
  • Odpowiedz
Nawet u mejwenów się nie pojawia, bo nie ma nic ciekawego do powiedzenia


@Matpiotr: dziwne gdyby redaktor sponsorowany przez fortunę występował u mejwenów z kanału sportowego sponsorowanego przez etoto
  • Odpowiedz