Wpis z mikrobloga

I jak? Smakuje rybka? Ciepło przy kominku?
Dzieci ululane? Zadowolone z prezentów? Obżarte mandarynkami?

To świetnie. A teraz napiszcie, jak wam nie wstyd katolicy „świętować” z myślą, że tuż obok inni LUDZIE są określani, jak to wam wmówili wasi konserwatywni dostojnicy, jako nielegalni.

Jezusa też byście nie wpuścili. Zorganizowalibyście mu natychmiastowy pushback. Do mroźnego lasu.
Na śmierć.

#swieta #bozenarodzenie #wigilia #bialorus #granica #polska #bestialstwo #katolicyzm
Pobierz
źródło: comment_16403627335aLthap4IeCvw7dpo2Fxk6.jpg
  • 232
Jak się zgłosisz do ośrodka dla uchodźców w Czerwonym Borze (ośrodek pod Łomżą, gdzie trzymani są nachodźcy), czy w innym i będę świadkiem przyjęcia przez Ciebie choćby jednego ciapatego do swojego domu, to po pół roku wspólnego mieszkania z tym uchodźcą, bądź też utrzymywania go, sam przekażę trochę kasy i okażę wsparcie podobnym akcjom.


@100piwdlapiotsza: A prawactwo znowu, "weź se takiego do domu". Co prawda nie mozna go wziąć bo takie
Ja jestem ateistą i jestem przeciwny wpuszczaniu nielegalnych imigrantów do UE. Właśnie dlatego że boga nie ma (więc nie ma żadnych konsekwencji po śmierci za zachowanie na ziemi), a moralność to nic nie znaczący konstrukt kulturowy, nie widzę absolutnie niczego złego w zamarzaniu dzieci w lasach. Mogą i być żywcem zjadane przez wilki. Liczy się moje stado i przede wszystkim moje geny, resztę mam w dupie.
jak się zgłosisz do ośrodka, to nie będzie problemu.


@100piwdlapiotsza: Nie znasz przepisów.

Grunt, żeby mieli pozwolenie na pozostanie w Polsce (wniosek o azyl)


@100piwdlapiotsza: xD

1.Wniosek o azyl i "pozwolenie na pozostanie w Polsce to tak jakby dwie różne rzeczy.
2. Podpowiem, że strzeżone ośrodki dla cudzoziemców nie mają klienteli z wyjaśnionym stanem prawnym. Teraz się zastanów, dlaczego.

Eh, ale wiadomo, po co coś wiedzieć, sprawdzić, jak mozna powtórzyć