Wpis z mikrobloga

I jak? Smakuje rybka? Ciepło przy kominku?
Dzieci ululane? Zadowolone z prezentów? Obżarte mandarynkami?

To świetnie. A teraz napiszcie, jak wam nie wstyd katolicy „świętować” z myślą, że tuż obok inni LUDZIE są określani, jak to wam wmówili wasi konserwatywni dostojnicy, jako nielegalni.

Jezusa też byście nie wpuścili. Zorganizowalibyście mu natychmiastowy pushback. Do mroźnego lasu.
Na śmierć.

#swieta #bozenarodzenie #wigilia #bialorus #granica #polska #bestialstwo #katolicyzm
Pobierz
źródło: comment_16403627335aLthap4IeCvw7dpo2Fxk6.jpg
  • 232
@anonimek123456:

To świetnie. A teraz napiszcie, jak wam nie wstyd katolicy „świętować” z myślą, że tuż obok inni LUDZIE są określani, jak to wam wmówili wasi konserwatywni dostojnicy, jako nielegalni.


ale ty sobie zdajesz sprawe że oni zapłacili, kupili bilet samolotowy tylko po to żeby marznąć w lesie na własne życzenie co nie?
@brakloginuf: @zt_im: @Aguirre_gniew_brzozy: @Kidd_Slave: @KolorowyMisioPluszowy: @Mlodydroni: @Mathas: @SalsaDeAmigo: @Arek656: @episode: @ordynaryjnie: @Carwyn: @shiozimu: @Klepajro: @Jomahajomaso: @Smortoon: @forg: @dominowiak: @Cephalopoda_Ammonoidea: @Outline: @guest: @gwyddbwyll:

Nie udławcie się w waszych ciepłych mieszkaniach przy suto zastawionych stołach własną żółcią.

No i #!$%@?, było ekstra. Nie udało się zaldlawic a jutro i pojutrze kolejne dni
OP próbuje rozpętać shitstorm, poprzez prowokację. Tak, Ci ludzie nie mają prawa udać się do Polski. Nie taka jest droga. Składać wniosek o azyl oczywiście mogą. Czy ja mam odpowiadać za tych co się dali wrobić w kredyty we frankach albo w tych co się nabierają na generała z USA który potrzebuje tylko 500$ i odda 5000$? Czy ja mam odpowiadać za tych którzy się nabiorą na lecznicze garnki za 2000zł albo
@anonimek123456: a czemu Muzulmanie nie pojda do Arabii Saudyjskiej, przeciez maja blizej, ten sam jezyk, ta sama religia i nie ma wojny.
Nie pojda tez do Izraela, chociaz to rzut beretm i tez Semici tam mieszkaja.
Czemu ida akurat do Niemiec, co? Zastanawiales sie kiedys?

Podpowiem: jedyne co ich tu ciagnie to zasilki. Nie uciekaja przed wojna, ani z powodu przesladowan, ale dla kasy.
Zero wzruszenia, wiedzieli na co sie pisza.