Wpis z mikrobloga

W wyborczej 17 grudnia był wywiad z Cavillem - ciężko się doskrolowac czy już o tym pisano na tagu ale jedna rzecz mnie uderzyła.

W sezonie pierwszym zmieniliśmy podejście podczas kręcenia sceny walki w Blaviken. Pracowałem nad nią pod koniec zdjęć z choreografem Wolfgangiem Stagmanem, którego poznałem na planie "Mission: Impossible – Fallout". Poprosiłem go o pomoc przy "Wiedźminie" i wymyślałem tę walkę razem z nim i jego zespołem. Ale wszystkie inne sceny walk, robione przez inną ekipę, wymyślane były bez mojego udziału i bez uwzględnienia ograniczeń, które powoduje mój kostium. Na planie bardzo trudno było nam je potem zrealizować, bo nie mogłem ruszać się tak, jak chcieliby tego choreografowie.


No kurde to tłumaczy czemu to jest najlepszy moment całego pierwszego sezonu :)

#wiedzmin
  • 30
Do tego ponoć sam sobie opłacał dodatkowe lekcje szermierka /choreografii bo chciał aby wszystko dobrze wyglądało. A producenci mieli lekko #!$%@?.


@Variv: No ale to jest jak normalna robota. jak chcesz się rozwijać to inwestujesz w siebie a nie zaraz w ciebie mają inwestować wszyscy dookoła. HC chyba nie gra tylko w tym jednym serialu. ¯\_(ツ)_/¯