Wpis z mikrobloga

wszystko widoczne z okien komendy policji


@pogop: trzeba tylko wybierać takie które za płotem nie mają komendy i przypału nie ma ( )

Choć Stonoga kręcił bączki i pod komendą xD
@Atreyu: ja wiem, że heheszki, ale prawo nie jest pisane na zasadzie co by było gdyby, tylko co jest. Skoro policja przyjechała (przyszła) to teoretycznie miała jakąś podstawę prawną. A ja chcę wiedzieć na przyszłość jaką ;)
@czyznaszmnie: kiedyś dostałem bodajże (nie dam sobie ręki uciąć) za Art. 86. [Zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym] - ale wtedy to był jakiś śmieszny mandat, dziś chyba jest coś więcej tylko to było rondo w centrum Krakowa, a nie pusty parking nocą ( )
@czyznaszmnie: kiedyś jak nie było "Stref ruchu" to było dużo prościej, ale nikt też nie będzie wzywał policji jak się chwilkę pokręcisz pod marketem na jakimś zadupiu

Zresztą lepiej tam niż na drodze
@czyznaszmnie: kiedys parkingi były jako drogi wewnetrzne czyli mogli ci gowno zrobic, chyba, ze sie rozwaliles. Teraz to strefy ruchu i tam obowiazuja takie same przepisy jak i na drodze.

86. kto na drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub strefie ruchu, nie zachowując należytej ostrożności, powoduje zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, podlega karze grzywny. i 96 mowi o tym samym ale w strefach ruchu itd.

tak czy siak w polskim prawie
@pogop: pila to piekne miasto, jak tam jade to zawsze mam na wierzchu dowod i prawko, bo i tak wiem ze mnie skontroluja, oni lubia auta na zagranicznych blachach ( ͡° ͜ʖ ͡°)