Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki z #silownia #mikrokoksy potrzebuje pomocy. Jestem na ostatniej prostej i nie moge zrzucić ostatnich 7 kilogramow. Od dwóch miesięcy waga mi stoi i gówno. Na początku roku warzyłem 120 kilogramów i udało mi sie zrzucić do 95 kg a chcialem do 88 do konca roku. Moj cel to utrzymac aktualne miesnie i schudnac do tak 13-14% tkanki tłuszczowej (czyli tych 88-90kg).
Jak wszystko szlo gładko do konca października to od listopada gówno. waga ciagle sie waha pomiędzy 94 a 96 i nie widze zadnej zmiany. Probowalem sobie zrobić przerwę dwutygodniowa, taki reset, gdzie nie ćwiczę jakoś intensywniej i jem więcej a mimo wszystko to nic nie dalo. Teraz sie zbliza koniec roku i święta i jestem potwornie przerażony ze przytyje podczas swiat i moj cel sie oddali. Chce spalic reszte tego co mam na brzuchu, boczkach i udach.
Nawet kupilem jahimbe ale jeszcze nie bralem.
po zrzuceniu do 88 chce przypakować lean mass tak do 95 (cel na 2022)

30M
2 metry wzrostu,
z 31% tkanki tluszczowej na 19% (dexa scany robię) cel: 14%
120 -> 95 -> Cel: 88
TDEE: 2400, BMR: 2000

Calories in:
- od 1300 do 1600 kalorii dziennie, czasami do 1800 jak mialem mocny trening.
- Intermittent fasting z okienkiem od 14 do 21h. (latwiej mi jest z glodem z rana niz wieczorem)
- low carbs ale w dni treningowe zrobie szejka z jablkami lub zjem ziemniaka/ryz do obiadu
- wszystko logowane w MFP. sosy, batoniki i takie tam wszystko wazone i logowane
- o 14h szejk z 40g bialka w proszku, owoce, jablka, woda. LUB serek bialy, tunczyk, hummus, 2 jajka (tak do 550 kalorii)
- o 20-21h po treningu 150g kurczaka, brokuly, warzywa, serek wiejski. Do tego czasami ryz lub ziemniak do 150g.
- za dnia moze jeden baton lub kawe z mlekiem
- alkohol bardzo rzadko, moze 2 drinki na miesiac, piwa zero. wino moze raz na miesiac?
- Witaminy, kolagen, b12, magnez, elektrolity.
- Cheat day czasami w niedziele tez raz na miesiac.

Calories out:
- od 10 do 15k krokow dziennie
- 4 razy orbitrek intensywnie przez 45 minut w tygodniu. Średnio hrm band pokazuje mi 600 kalorii
- PHAT trening 5x w tygodniu. od poltorej godziny do 45 minut. Od 400 do 600 kalorii. W srody i niedziele nie cwicze ale biegam na orbitreku

1RM maxy:
Bench: 100kg
Squat: 110 kg
DL: 145 kg (ostatnio musialem odstawić bo zle sie rozciągnąłem i przy podnoszeniu sobie nadwyrężyłem krzyz)
OHP: 65kg
Lat pulldown: 85 kg (tak wiem, tragedia..., ledwo moge sie raz podciagnac)

Zdjecie podgladowe, znalezione na necie. Facet ma podobne statsy do moich, 2 metry i cel 90kg ale zaczynal z wyzszej wagi 128kg. chcialbym wygladac jak po prawej a jestem jak na srodkowym zdjeciu, moze troche lepiej. (ale widze ze szerokie biodra u facetow to zmora...). Nigdy nie wygladalem tak jak po lewej ( troche lepiej bylo w moim wypadku)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61c46195ddfc93000ae0dc0f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki z #silownia #mikrokoksy potrz...
źródło: comment_1640271436Fi1XScpiI9zpf1MPcNbUGc.jpg
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania moim zdaniem jak na ten wzrost i wagę to ogólnie dość mało kalorii spożywasz. Czytałem już o wielu przypadkach gdzie zbyt duży deficyt powodował efekt odwrotny od zamierzonego + burdel w hormonach ale tego nie jestem w stanie wyjaśnić, za cienki w uszach jestem. Trzeba czekać na wypowiedź speca :)
@AnonimoweMirkoWyznania: 1300kcal przy 2m wzrostu i takim wysiłku w ciągu tygodnia xD, chłopie ja przy 176cm i dosyć sporym wysiłkiem dochodziłem do 1600 maksymalnie i ważyłem ~67kg, a sie pozniej okazało jak wszedłem na mase i zacząłem od 1900-2k, że mi nagle waga zaczęła spadać jak stała w miejscu wcześniej przy tych 1600. Ja bym wywalił te cheat daye całkowicie i zróbił sobie z tydzien-dwa refeeda. Daj np 2k-2200 kcal i