Wpis z mikrobloga

Przeszedłem pierwszy raz Wiedźmina 3 z dodatkami. Dajcie plusa na pocieszenie. Czuje ze już nigdy nie zaznam satysfakcji z niczego. Może to głupie ale czuje ze już nigdy nie zaznam równie niczego wspaniałego. Coś niesamowitego.
PS: osoby, które nie grały - przestrzegam. Nie grajcie w to. Chyba, że chcecie załapać moralniaka na najbliższe czasy
#wiedzmin #wiedzmin3 #gry
  • 28
@jakisnickbylejaki ja od 2016 raz do roku przechodzę Wiedźmina, wcześniej PS4 a teraz sobie wzbogaciłem grę modami na PC, za każdym razem gra sprawia mi tyle przyjemności jak bym grał pierwszy raz ()
@jakisnickbylejaki: mój osobisty ranking pustki po przejściu arcydzieł, kolejność bez znaczenia. Wiedźmin 3, the last of US 1,2, Detroit become human, Red dead redemption 2, masz effect 1,2,3. Być może coś jeszcze ale nie pamiętam.
@jakisnickbylejaki: w sumie to Ci się dziwię, w samym 2015 były, moim skromnym zdaniem, przynajmniej 3 lepsze i ciekawsze erpegi (Pillarsy 1, Bloodborne oraz Age of Decadence). Wiedźmin 3 był niezłą grą z niezła historią, ale banalną. Zaryzykuję stwierdzenie, że nawet w1 miało bardziej intrygującą fabułę.

A co do chwytania za serce, to polecam planescape: Torment i Pathologic 2. W tym drugim chwytanie za serce jest kompetnie inne niz w w3,