Wpis z mikrobloga

Jaki jest wasz target, jeśli chodzi o potencjalny wiek partnerki?
#zwiazki

Wiek potencjalnej partnerki

  • Naście - 22 41.0% (57)
  • 23-25 22.3% (31)
  • 26-28 15.1% (21)
  • 29-31 7.2% (10)
  • 32-35 4.3% (6)
  • 36-40 2.2% (3)
  • 41 + 7.9% (11)

Oddanych głosów: 139

  • 17
  • Odpowiedz
@costusmierdzi: średnia ta ankieta, bo nie uwzględnia wieku odpowiadającego. Powinno być o ile młodsza/starsza partnerka. Wiadomo, że mało który 16-latek będzie chciał 41+ a ja z kolei w wieku 26 nie chciałbym nastolatki z sianem w głowie
  • Odpowiedz
@costusmierdzi 27 lat mam. Target to 18-24. Tylko i wyłącznie z takimi kobietami wchodzę w relacje. I nie zmieni się to nawet po 30.

Kobiety powyżej 30 roku życia (+/- oczywiście, w przypadku polek to nawet po 26 xd) gwałtownie spadają w atrakcyjności. Dodajmy oczywiście często bagaże doświadczeń życiowych. Czy to dzieciak, czy to duże przebiegi, pęd na uwięzienie faceta widząc spadająca atrakcyjność. Po co komu to? Kobieta i tak dla faceta
  • Odpowiedz
@costusmierdzi: tak, przez charakter.

W zasadzie nie tyle co lubie starsze co nIe lubie młodych. Oczywiście nie każdy starsza jest ciekawa i nie każda młoda jest głupia.

Jednak rachunek prawdopodobieństwa działa na korzyść starszych. Zależy tez czego się szuka.

Ja akurat mam bardzo duże wymagania do bardzo pospolitych rzeczy, podobają mi się kobiety zaradne życiowo, rodzinne, a coś co mnie ujmuje chyba najbardziej w płci przeciwnej - wrażliwe, wrażliwe na naturę,
  • Odpowiedz