Wpis z mikrobloga

@Felonious_Gru: Kiedyś w internecie widziałem tam jakieś właśnie rozpiski jak oglądać, żeby to miało ręce i nogi. Kiedyś coś tam obejrzałem, ale już nie pamiętam dokładnie co... wiem, że na kapitanie byłem w kinie, a potem jakiś avangersów, ant-mana i w sumie gówno z tego pamiętam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@UFC_DANA_FANS: @Felonious_Gru: Ogladami datami premier a nie chronologicznie, sceny po napisach czy czesc nawiazan bedzie bez sensow, gwiezdne wojny tez ogladasz zaczynajac od prequeli?
@cin123654: Seriale mozna sobie odpuscic, one sa w kontynuacji z filmami poza paroma odniesieniami, agenci tarczy nawet pozniej calkiem ignorowali endgame. Dopiero seriale na Disney + maja bezposrednie odniesienie do filmow.
@UFC_DANA_FANS: jak chcesz jeszcze dorzucić agentów tarczy to zacznij oglądać po im3, ok 9 odcinka obejrzyj Thora 2, potem pod koniec ca2ws. Serial ogólnie bardzo spoko, tylko początek pierwszego sezonu trzeba przeboleć, dalej robi się na prawdę ciekawie, zwłaszcza w 2 i 3 sezonie
@krzywy_kanister: Kamala Khan jest Inhumans. 2 razy spotykamy się z Inhumans w aktualnych pozycjach na rynku.

1. Agenci Tarczy
2. gra Marvel Avengers - już na samym początku poznajemy Kamalę, która również staje się Infumans ( tu trochę inaczej wyjaśnili jak doszło do przemiany w nieludzi względem Agentów )
@cin123654: Przeciez Agenci Tarczy nie sa kanoniczni w znaczej czesci a gra juz zueplnie nie jest. Byl jeszcze serial Inhumans oczywiscie tez niekanoniczny ktory byl straszna wpadka. Czy ty na powaznie wspominasz seriale czy gry robione przez rozne studia, ktorych nic nie laczy fabularnie, tylko bycie adaptacja Marvela?