Wpis z mikrobloga

Od razu zaznaczam, że jestem świeży w tym temacie. Chcę wziąć kredyt na 6k, czy idąc do banku w którym mam konto i na nie wpływa co miesiąc dochód z pracy to ile będę czekał na decyzje udzielenia kredytu? Przez aplikacje banku w której próbowałem wziąć kredyt pisze, że do dwóch dni, a mi zależy żeby od razu.
#kredyt
#pozyczka #banki #pieniadze #kiciochpyta
  • 9
  • Odpowiedz
@DamianeX1X: przeważnie od ręki, czasami się zdarza tak, że sam bank może być czynny od np. 8 do 18 ale analitycy kredytowi, którzy zatwierdzają elektronicznie jakieś niestandardowe przypadki mogą urzędować od 9:00 do 17:00 i jak miniesz się z ich "dyżurem" to wtedy dopiero na drugi dzień dostaniesz decyzję
  • Odpowiedz
@dzieju41: No właśnie online próbowałem w ING i tam pisze, że decyzja kredytowa jest do dwóch dni i zastanawia mnie fakt jak pójdę normalnie do banku to czym tam dostanę od razu decyzję.
  • Odpowiedz
@Catmmando: Aa no to rozumiem, ale wciąż zastanawia mnie fakt, czemu przez aplikację banku gdybym z domu chciał wziąć kredyt to pisze, że czas na decyzję kredytową to około 2 dni robocze.
  • Odpowiedz
@dzieju41: Pytałem za dnia właśnie konsultanta na czacie online ile trwa decyzja kredytowa. Odpisał, że dwa dni. Jednakże to chyba tylko tak przez aplikację online, a nie jakbym szedł normalnie do banku. Teraz żałuję, że nie zapytałem, czy stacjonarnie też tak. A o tej godzinie już czat niedostępny.
  • Odpowiedz
@DamianeX1X: Decyzję kredytową staramy się zawsze udzielić od razu bez względu na to, czy wniosek składasz w Moim ING, przez telefon na numer 32 357 00 69 lub w oddziale. Maksymalny czas na rozpatrzenie wniosku o pożyczkę gotówkową to mimo wszystko 2 dni robocze. Ten maksymalny czas podajemy zawsze, ponieważ może się zdarzyć, że wniosek kredytowy będą musieli sprawdzić analitycy kredytowi.
  • Odpowiedz