Wpis z mikrobloga

@Pettev Trochę musiałeś poczekać na recenzję, ponieważ okres przedświąteczny to straszny młyn i dopiero dzisiaj mogłem na spokojne przyjrzeć się pace i przeczytać list :)

Jak mnie zapytałeś czy jestem odważny, a później podczas odbioru czy nic nie czuję dziwnego przy paczkomacie to ja już wiedziałem co to będzie (σ ͜ʖσ)

Miałem jedno nieudane podejście do tych delicji, tym razem będzie drugie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i finalne ( ͡° ͜ʖ ͡°). Oczywiście cieszę się z tego prezentu bo one nie są ani łatwo dostępne, ani tanie :D będą próbowane i na pewno postaram się zamieścić wrażenia z degustacji.

Gaz to gaz i na wódkę pojedzie :D zajmie zasłużone miejsce na półce militarnej, może wrócę do sklejania modeli :D zawsze mnie to relaksowało :)

Dziękuję również za nasionka, będą wysiewane i może umówmy się tak że jeżeli coś z nich wyrośnie to kilka owocków podeślę, pasuje? :D

Jeszcze raz dziękuję za paczkę, i wzajemnie życzę spokojnych, rodzinnych i takich fajnych świat Tobie przedewszystkim ale i wszystkim mirkomikolajom i organizatorom tego przedsięwzięcia ʕʔ

#wykopaka #pokapake
Pobierz
źródło: comment_1640207066JdTygZITZVp1hdMshJQdNQ.jpg
  • 2