Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Spotkałem się z #rozowypasek z portalu randkowego. Wszystko spoko. Miła dziewczyna. Podoba mi się. Po jakimś czasie zapytałem kiedy drugie spotkanie. Wstępnie uzgodniliśmy piątek. Dzień wcześniej napisała mi, że jest podziębiona i nici ze spotkania. Wczoraj przeglądam jej profil na portalu, a tam nowe zdjęcie.

Co jej napisać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder
#badoo
#randki
#randkujzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61c34850ddfc93000ae0cf4d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 20
  • Odpowiedz
Nie daj się podpuszczać tutaj ekspertom z piwnicy. Nie bądź nachalny, daj chwilę pomyśleć, odezwij się za kilka dni, spytaj jak się czuję, czy coś potrzebuje, powiedz jej że chciałbyś się z nią jeszcze spotkać, spytaj co o tym myśli...dajcie sobie trochę czasu nie wszystko naraz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Po pierwszym spotkaniu nie masz jej na wyłączność i pewnie szuka w międzyczasie alternatyw. Brzmi brutalnie, ale takie są realia korzystania z takich apek. Albo masz świadomość, ze bierzesz udział w „castingu”, albo odpuszczasz takie apki
  • Odpowiedz
@KELO9550: rozumiem że jesteś w stałym związku, założyłeś rodzinę i przeżyłeś kilka związków w swoim życiu i na tej podstawie się tutaj wypowiadasz, czy tylko trzepiesz się przed monitorem mieszkając z rodzicami a tutaj przyszedłeś się "wyrzygać" na kogoś bo ktoś spróbował coś zrobić w swoim życiu żeby nie być samemu
  • Odpowiedz
@Katechetka: Gościu, laski na tinderze gdy widzą potencjalnego partnera po pierwszym spotkaniu w większości usuwają tindera, wiesz czemu? bo nigdzie nie widziały większego syfu. Spójrz na tindera laski 8,5+ to zrozumiesz. One w 10 minut mają więcej par niż ty w rok zobaczysz, jaki jest problem w usunięciu konta czy zwyczajnym ukryciu dla niej? Z tindera miałem kilka związków, wszystkie usunęły konto po pierwszym spotkaniu, ty mysl sobie co chcesz i
  • Odpowiedz
@Katechetka Chyba jaja sobie robisz, ona ewidentnie go zlała, przykre przyznać ale miałem analogiczne sytuację. Teraz zapewne ona się nie odezwie a jak on napisze to będzie mu tylko zdawkowo odpowiadać na pytania. Szkoda zdrowia i nerwów.
  • Odpowiedz
@KELO9550: Gościu, nie pisz do mnie Gościu, nie przesądzaj z góry, nie szukaj na tinderach miłości a już na pewno nie po pierwszym spotkaniu wtf? Jeśli ty lepiej wiesz niż ta laska co ona ma w głowie to może niech Mirek z tobą nawiąże jakąś bliższą znajomość

@mietkomietko nie wykluczone ale dajcie się jej wypowiedzieć, każdy ma swoje życie i prawo do wyborów, tymczasem wy już po pierwszym spotkaniu wiecie wszystko,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mi też kiedyś odmówiła różowa spotkania w związku z chorobą. Zinterpretowałem to, jako spławienie. A ona po paru dniach z pretensjami dzwoni, dlaczego się nie odzywam i nie pytam jak się czuje. Niestety jestem feministą. Odpowiedziałem, że brak wsparcia z mojej strony sprawi, że będzie jeszcze silniejsza i świadoma swoich potrzeb. Poza tym to tylko przeziębienie a nie białaczka.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: że życzysz powrotu do zdrowia. Ludzie choruja, naprawde wiec to strasznie slabs wymowka zwlaszcza od początku pandemi. Fotki łaski czasem robią na zapas więc nie ma i domo. Napisz za jakiś czas jak się czuje, albo będziesz chciała się spotkać albo nie. Ja specjalistki od głupich wymówek lubię pomęczyć 5 min żeby wpadły na coś lepszego innym razem
  • Odpowiedz