Wpis z mikrobloga

  • 0
@volver021 Bierz Xbox, jeżeli potrzebujesz budżetowego grania i nie interesują Cie exy Sony (czyli - obiektywnie - regularni laureaci albo nominaci gry roku, subiektywnie - absolutna topka gier, wysokobudżetowe superprodukcje typu Last of Us, God of War, Spider-Man, Uncharted).
W każdym innym wypadku PS5 jest lepsze - szczególnie w kontekście gier. Ja kieruję się wyłącznie grami przy zakupie konsoli (chyba logiczne), gram w kilka, kilkanaście tytułów rocznie, więc wolę jakość >
  • Odpowiedz
@greven: jestem dumnym posiadaczem konsol Sony od wielu lat, ale nigdy żaden exclusive d--y mi nie urwał... Natomiast konkurencji zawsze zazdrościłem dużo gier... chociażby Sea Of Thieves, Forza czy Halo. Mógłbym wymieniać bez końca, Xbox ma świetne gry i to trzeba mu oddać.
  • Odpowiedz
  • 0
@bank_robert No i to jest wlasnie mocno subiektywne bo wszystkie trzy tytuły które wymieniłeś mnie totalnie nie ruszają. Za to próżno szukać u nich czegoś na miarę Last of Us, Uncharted czy Horizona.
  • Odpowiedz
@greven: Masz rację, to jest subiektywne. Właściwie trudno o obiektywizm w doradzaniu komuś konsoli xD to tak jakby ktoś zapytał jaki samochód kupić na gaz, czy na prąd czy jeszcze inny. Dla każdego będzie lepsze co innego. The Last of Us to była dla mnie dobra gra fabularnie ale słaba gameplayowo... Horozon jeszcze nie ruszyłem ale dali na szczęście za darmo. Uncharted to się zgadzam że była dobra seria, tylko
  • Odpowiedz