Wpis z mikrobloga

@Ekscentryczny_obserwator: raczej mało osób się będzie udzielało, bo wszyscy co coś pisali byli od razu obrzucani gównem przez tego #!$%@? muszyne, i se ludzie po prostu odpuścili, bo każdy wie jaki był i po prostu nie ma sensu z tym idiotą dyskutować. Tag stał się po prostu meliną tamtego kretyna i minie trochę czasu zanim ludzie zaczną w spokoju sobie pisać na tagu bez obawu, że zaraz zostanie zwyzywany od casulai,
@Ekscentryczny_obserwator: no i teraz się nie dzieje nic i bez bełkotu, wcześniej można było się pośmiać, bo nikt nawet sobie nie wyobraża jakie kasztany żyją na świecie, muszyna robił kawał dobrej roboty, choć czasem trudno wgl było przeczytać co napisał. Czekam na nowe konto. I juz wiadomo kto go zgłaszał( ͡° ͜ʖ ͡°)
@eloss: @Ekscentryczny_obserwator: IMO stan tagu odpowiada stanowi gry, SL to syf, nie wydaje mi sie, żeby ten idiota jakoś szczególnie wpływał na żywotność, przecież jest #czarnolisto którą sam na niego zastosowałem (no i w sumie miałem martwy tag w porównaniu do wysrywów tego ćpuna które mi czasem migały na niezalogowanym wypoku xD ale no gurwa, przez pierwsze 2-3 miechy to było śmieszne, później już turbo żałosne).

Mam nadzieje, że gość