Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, moje kochane Mirabelki i Mirasy ❤️
Wielka radość zamieszkała dziś w moim sercu! Wreszcie mam, mój własny, prywatny egzemplarz Pionizatora dynamicznego Grillo!

[FAKTURA ZAKUPU TUTAJ(https://zapodaj.net/e783b66c3e0c1.jpg.html)

Czeka mnie teraz sporo pracy, nauki totalnych podstaw, ale jestem mega pozytywnie nastawiona do tego, co się szykuje i jak wiele drzwi przede mną się otwiera! Jak widzicie w moich oczach jest wiele radości, ale i niedowierzania, że wreszcie to się stało! Kochani, gdyby nie WY, nie byłoby na to szans! W sercu mam nie tylko Wasze wpłaty, ale przede wszystkim ciepło jakim mnie otulacie każdego dnia (Bardzo serdecznie pozdrawiam Mirasa @tommmekk, którego transparentna zbiórka była mnie totalnym wzorem!) Ściskam również tych, którzy kontaktują się ze mną niemal codziennie przez priv jak i inne kanały do kontaktu - dajecie mi masę słońca! Bardzo Wam dziękuję ❤️Przyznam że jestem bardzo ciekawa, co uda mi się osiągnąć po pół roku, roku... Kto wie, może kiedyś wybiorę się na własnych nogach na #wykopparty? Oby kochani, oby!( ͡º ͜ʖ͡º) Życzcie mi dużo siły i samozaparcia, bo czeka mnie tyle samo radosnych co trudnych chwil! Razem damy radę! Ściskam Was mocno ❤️
Całuję ( ʖ̯)
Justyna

#okszarumtupta #pomagajzwykopem #zdrowie #medycyna #zrzutka #warszawa #wroclaw #poznan #opole #krakow
OKSZARUM - Dzień dobry, moje kochane Mirabelki i Mirasy ❤️
Wielka radość zamieszkała...

źródło: comment_1640182246n6sNYGE4vlFhtDOxkI2d4M.jpg

Pobierz
  • 53