Wpis z mikrobloga

@szad7: Gracze, którzy pół roku temu odebrali Final Fantasy VII Remake w wersji na PS4, będą teraz mogli dokonać darmowego upgrade’u do wydania na PS5!
  • Odpowiedz
@szad7: jak masz zainstalowaną grę to z ekranu menu możesz sprawdzić czy są dostępne aktualizacje dla niej, może z automatu pobierze, albo może będzie opcja w menu w samej grze ¯\_(ツ)_/¯ ale to luźne pomysły, sam nie sprawdzałem, bo pograłem w to godzinkę i usunąłem, lepiej sobie ograć stare FF7 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
chciałem uniknąć pobierania tylko po to żeby dodać update


@szad7: całkiem możliwe, że to jest konieczne, bo to przecież update, więc pewnie podmieni pliki w zainstalowanej grze, ale różnie może być, w opisie produktu powinno być info co i jak
  • Odpowiedz
@tarkaz: @szad7: całkowicie pewne, że nie jest to w ogóle konieczne bo to nie update a upgrade więc daje on darmowy dostęp do FF7R w wersji na PS5, które jest widziane jako oddzielna gra więc nie pobiera się żadnej aktualizacji

po prostu nie jest to jeszcze dostępne
  • Odpowiedz
@AvantaR: tak, wyszukałem uaktualnienie w sklepie na konsoli, tam do wyboru była Gra i Gra, z czego jedna niedostępna do zakupu a druga owszem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wcześniej ani w aplikacji ani przez www mi się nie udało.
  • Odpowiedz