Wpis z mikrobloga

@smierdakow: te pokolenie wychowane w PRL-u jest mocno s---------e jedyne co umieją to pracować w fabryce całe życie albo na budowie od ranka małpki żłopać, wielokrotnie spotkałem się szykanowaniem z powodu tego że pracuje jako programista i ile to zarabiam za nic nie robienie
  • Odpowiedz
@smierdakow: Ale koleś prawdę napisał xD Ilu tu mirków narzeka, że na produkcji za minimalną z----------ą? Tu facet oferuje 4k, tylko praca trochę mniej wygodna - i już nie ma chętnych. A potem piszę na wykopie, że nikt z moich kumpli nie zarabia mniej niż 3.5k, nawet z wykształceniem podstawowym i mi mirki zarzucają kłamstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@axelrodi a może lepiej wynająć/zainwestować w maszyny a nie narzekać, że niemożna znaleźć ludzi żeby "siekierami wyrąbywać drzewka z zamarzniętej ziemi"?
Kiedyś zakładali kobietom homonto i orali nimi pole...
  • Odpowiedz
@Slimac: Przecież to nie jego pracownicy wyrąbywali drzewka, tylko opisuje sytuacje, którą widział. On szuka pomocnika elektryka, jaką maszyną go zastąpisz? :)
  • Odpowiedz
@PanNieznanypl: Idź pan w c--j, ogólnie to już jestem koło 30, przyzwyczajony jestem do pewnych rzeczy i mam stałą odpowiedź na takie zarzuty:
- COOO?! To ty tyle pieniędzy bierzesz, a ja w fabryce azbestu mam 3 tysiące! Przecież ty siedzisz i kawkę pijesz sobie!!!!111 one jeden
- Tak

Zwykle kończy dyskusję, nie wierzę w kult z-----------a ale szkoda mi energii żeby innych nawracać.
  • Odpowiedz