Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grondir: raczej nie ka to sensu. bo wyciągi są złożone a skład aromatu zazwyczaj idzie jak najprościej się da dla zmniejszenia wpływu na zdrowie. Nawet jak by tam były jakieś korzystne substancje to atomizacja w temperaturze 150-300st skutecznie je rozłoży i deaktywuje
@Waspin: chodzi Ci, że bedzie nie zdrowy? Czy, że nie będzie działać? Bo działac dziala, sa tytoniowki i herbaty z wyciagow i to ponoc b. smaczne. Wybacz, nie do konca zrozumiałem Twoją wypowiedź.
A jak w ogóle robinsię taki wyciąg, może ja źle to określiłem, o pomyliłem chemixzne wyciagi z leżakowaniem np. tytoniu 100 dni dziś gosc mi w sklepie taką polecał i mówił, że petarda
@grondir: chyba, ze wyciag a lezakowanie to to samo, musze doczytać, wiem, ze wsadzenie tytoniu do bazy i trzymanie go kilkanmies działa, bo sam typ w vapeshopie mi dzis o tym opowiadał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grondir: Czekaj, bo to 2 tematy są, już widzę. Nie ma czegoś takiego jak "wyciąg", to złe słowo, chodzi o leżakowanie albo tzw. "steeping" - czyli jak dodasz aromatu to dany miks powinien ileś czasu odstać, żeby nastąpiła dyfuzja składników w roztworze i żeby smak się "wyrównał". I teraz jak chodzi o to, to dużo zależy od aromatu i od miksu - podstawowe owocowe smaki potrafią być gotowe po 2-3 dniach,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grondir: acha, no i dalej chodzi o aromat tytoniowy - w sensie taki w butelce do mieszania w liquidzie, a nie o tytoń np w formie tytoniu ze sklepu zanurzonego w czymś