Wpis z mikrobloga

@Friz_PL pamiętam jak z ziomkami woziliśmy złom, kg kosztował 6 groszy, na nasz wózek wchodziło około 100-120 kg. Dziennie ok 3 takie wózki. Czyli na trzech lub czterech mieliśmy około 20 zł dniówki. Był to 1995 lub 1996 rok. Aż mi się łezka w oku zakręciła.
  • Odpowiedz
@Friz_PL ja z dziadkiem zbierałem puszki. Ktoś powie patologia ale nie wszystko było super. Dzięki temu sprzątaliśmy okoliczne np. Rowy przy lasach i do tego kasa drobna wpadała na czekoladę itp.
  • Odpowiedz
Bym temu kaszojadowi od iPhone w dupe kapnął to by się w locie zesrał kluskami śląskim z komunii...
  • Odpowiedz
@Sheppard28 polemizowałbym.
Albo inaczej - każdy okres w dziejach miał swoje plusy i minusy. Np za Chrobrego, co prawda nie było światła i bierzacej wody, za to o depresji i covidzie nikt nie słyszał
No trochę ironizuje, ale ja byłbym daleki od demonizowania czy to teraźniejszości, czy lat 90 czy jeszcze wcześniejszych okresów. Źle to było, jak się ktoś tuż przed wojna urodził ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
byłem ostatnio w żabce i kilku chłopaków lvl ~10 próbowało oddać dwie siaty butelek uzbieranych po osiedlu


@Iskaryota: zebym tak sobie przypomniał, gdzie widziałem ostatnio automat skupujący butelki, bez paragonu ... :-(
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Friz_PL: aż miś do przypomniało jak #!$%@?śmy kaloryfer ten żeliwny w zimę z piwnicy, w 4 nie mogliśmy go podnieść ale w końcu się udało i #!$%@? go na sanki, śniegu było wtedy po jaja xD z 3 godziny nam zeszło ale było po 5zl i ogień po maczugi
  • Odpowiedz
@Friz_PL: Pamietam, zawsze po weekendzie na sąsiednim boisku pełno butelek po piwie leżało. Zabierało się je i sprzedawało aby móc we wtorek/środę tygodnik „Piłka nożna” kupić. To był 95 rok.
  • Odpowiedz
@Friz_PL: wstyd sie przyznać ale ja dwa tygodnie woziłem złom w '95 żeby kupić szalik Legii (używany) od starszego madafaki co jeździł w nim co dwa tygodnie na mecze DO SZCZECINA. Pamietam to były czasy jak Legia rozpykała 1:0 aktualnego mistrza Anglii w Lidze Mistrzów i wszyscy jarali się Podbrożnym, Piszem i spółką a ja za uciułane 30 PLN (przeciętne zarobiki wtedy to może 600 PLN) nabyłem używany szalik Legii żeby
  • Odpowiedz