Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałbym poznać jak to wygląda u Was w mieszkaniach. Całe życie mieszkałem w wielkiej płycie, wiadomo czasem jak sąsiad popił i darł mordę to było to słychać, ale generalnie układ mieszkań bywał taki, że w domu poza domownikami nie było słychać sąsiadów. Od trzech miesięcy mieszkam w nowym bloku na nowiutkim pięknym osiedlu. Na piętrze mamy pięć mieszkań. Generalnie jestem z lokalizacji i samego mieszkania bardzo zadowolony, ale ściany są #!$%@? jak z papieru. #!$%@? słyszę wszystko, dosłownie. Jestem wstanie powtórzyć każde słowo stojąc w kuchni które mówi sąsiad pode mną. Ponad to przy windzie słyszę każde kaszlnięcie, pierdnięcie sąsiadów. To normalne?
#patodeweloperka #mieszkanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61c0f2afddfc93000ae0af1f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@programista15cm @Jaggen najcichszy ale zarazem najdroższy jest monolityczny, najtańszy ale najgłośniejszy to strop systemowy - TERIVA, ACERMAN, FERT... Konsensus to płyta kanałowa, żerańska ale tutaj angażujemy więcej pracy sprzętu. Ale czy te koszty przewyższają nakłady r-g przy montażu monolitu i systemowego szczerze się nie zagłębiałem. Natomiast płyta kanałowa to standard w budownictwie wielorodzinnym, systemowy domki a monolit to jak masz kasiastych starych którzy za wszystko płacą - oczywiście domki jednorodzinne.
  • Odpowiedz