Wpis z mikrobloga

Jak ja nienawidzę ludzi, którzy wiedząc że się spóźnią, zaniżają czas spóźnienia. Pisze/mówi mi taki "będę za 5 minut"... to sobie myślę ok, poczekam tutaj, nie będę szedł do sklepu bo jeszcze przyjdzie i się miniemy... po czym delikwent przyjeżdża po 20 minutach.


@GaiusBaltar: najgorszy typ ludzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szaka_laka: to jak mój znajomy, jeszcze za czasów jak się ze znajomymi szlajalem, zawsze jak dzwoniliśmy to że już czeka pod blokiem itp. to raz podjechaliśmy pod niego, dzwonimy żeby wychodził bo jedziemy a on gada że on już stoi pod blokiem, no to my na to że my też. Chwila konsternacji i mówi to 10 minut i schodzę. Xd
@GaiusBaltar: Mam podobny problem, umawiam się z kumplem, żeby CZEKAŁ na mnie punkt 15.40 żebyśmy się nie spóźnili. Podjeżdżam pod blok 15.41 - nie ma. Dzwonię i mówię, że jestem i czekam, a on na to, że już tylko buty ubierze i leci. Minęło 10 minut zanim przyszedł. I tak kilka razy z rzędu.
Teraz jak po niego jadę to dzwonię, że "wjeżdżam na twoje osiedle właśnie" a w rzeczywistości dopiero
@GaiusBaltar: To jeszcze nic. Kiedyś kumpela do mnie dzwoni czy może do mnie przyjechać bo jest w okolicy (mieszka w innym mieście), mówię dobrze za ile będziesz? ok 30 min. Zdążyłem obejrzeć film, przebrać się i zjeść obiad. Przyjechała po 2 godzinach xD