Wpis z mikrobloga

Powtórka z walki Ferrari - Polak. Tańcula nokautuje upadającego Jacka Murańskiego. Koloryzowane.

Kaniowski podchodzi w oktagonie do Jacka Murańskiego
- Panie Jacku, co tu się wydarzyło?
- No co, wygrałem, tak jak mówiłem, wygrałem walkę.
- Jednak chyba nie do końca chodziło o taki styl.
- Panie Redaktorze, cisza, cisza, Wasz idol przegrał z 52 latkiem z 1 zdrową kończyną. 52 lat, 5 dni przygotowań.
Jacek Murański energicznie wyjmuje ochraniacz ze szczęki.
- 1 zdrowa kończyna, walczyłem z 1 kończyną, wczoraj doszły naderwania obu nóg, mialem niestabilne nogi, poślizgnąłem się, a Areczek Tańcula mnie kopnął jak ostatni frajer. Kopnął leżącego, rozumie Pan, Panie redaktorze? Tak czy nie?
Kaniowski nerwowo spogląda na widownię
- No tak, ale
- Ha, sam Pan widzi! On nie ma honoru, ale czego spodziewać się po kimś kto pluje na kobiety, bije osobę ze złamanym kręgosłupem, a na koniec kopie leżącego. Szanowni Państwo, mamy hattricka, cmentarna hiena. Mi się nic nie stało, odcięło mnie na chwile, to normalne, nie pierwszy raz, he wiadomo, takie są bójki na ulicy, ale ja bym mógł walczyć dalej, nie takie rzeczy się przeżyło.
- Czy zatem ma Pan żal do sędziego za przerwanie walki?
- Nie wiem, nie wiem, Sędzia Jarosz ma taki obowiązek, ale ja mogłem walczyć dalej. Panie Redaktorze, niech Pan spojrzy na mnie, czy wyglądam jak osoba po ciężkim nokaucie?
Kaniowski kiwa przecząco głową
- Ha, no właśnie! Ja mogłem walczyć dalej. On by mnie nie powalił.
- No tak Panie Jacku, ale jednak powalił..
- Panie Redaktorze, ja zawsze miałem Pana za tego kumatego. Czy moje poślizgnięcie i kop leżącego to powalenie? To zwykły akt frajerstwa. Tak, Areczku, jesteś frajerem. Areczku, nie wytrzymałeś presji, przegrałeś walkę. Tancula jesteś frajerem, Tancula jesteś frajerem!
- No to ostatnie zdanie, Panie Jacku z kim następna walka?
- To nie pytanie już nie do mnie, tylko tutaj do naszych Panów włodarzy, ja mogę walczyć z każdym, tak jak mówiłem, nikt mnie nie powali.

#famemma
Pobierz 30062018 - Powtórka z walki Ferrari - Polak. Tańcula nokautuje upadającego Jacka Mura...
źródło: comment_1640080353tDgnGZD7ZgZlub75cbVgBX.jpg
  • 4
@30062018: -Frajerzyna Marcin Najman ? Panie redaktorze, bądźmy poważni, bądźmy poważni, wygrałem z gościem co by nie mówić, znokautował mistrza FameMMA jednym ciosem, a Marcin Najman ? Ha ! Panie redaktorze proszę sobie nie żartować.