Wpis z mikrobloga

No to pierwszy raz skorzystałem z opcji odwołania się od dętki - freeze klienta mnie wykończył w największym roomie na glooth banditach i 20 albo więcej mobów na ekranie, także teleport do temple.
Naskrobałem maila, zobaczymy czy coś się da zrobić.
#tibia
  • 11
Szansa jest. Internet to nie był (byłem podłączony na drugim urządzeniu i od razu sprawdziłem czy nie wywaliło), antywirus nie wiem, ale nie sądzę. Jakiś kick się raz czy drugi wydarzył, lagi też, ale jak wiedziałem, że to wina mojego netu to się nie srałem (z resztą wtedy wywala Ci to okno w kliencie, lost connection czy coś) ale pełny freez, że ekran stanął i zero reakcji ze strony klienta - jeszcze
@Beik: Dzień wcześniej mnie #!$%@?ło i pokazał mi się komunikat, że jakiś crash klienta i wyślij raport blabla i wysłałem także może to działa na moją korzyść, członek jeden raczy wiedzieć.
Zanim odpiszą to juz pewnie i tak wbije kolejnych 5 leveli (°°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kremufka2137: kolego, kiedyś #!$%@?ło samych Polaków z serwera na Antice, ale że była gdzieś 1 w nocy nie wykryli mass kicka. Myślisz, że coś zrobili? XD Ja traktuję Tibię jako projekt porzucony przez twórców. Dużo lepiej się gra w ten sposób. XD