Wpis z mikrobloga

#dexter #seriale
Wiele wskazuje, że podcasterka jest kluczowa:
* oczywiście wie kim jest Dexter
* może jest fanką, a może się z nim styknęła, np. dzięki niemu w ogóle ona żyje
* ewidentnie nakierowuje policjantkę
* może wiedziała, że Dexter ją podsł#!$%@?, i to dlatego pojechała z Kurtem, żeby sprowokować Dextera. jednak było to super ryzykowne, a tak by zrobiło się bardziej sensowne jej zachowanie
* mogła zabić albo przyczynić się do śmierci Hannah, i to tak, żeby każdy myślał, że to naturalna śmierć (celowo tak, bo wzorowała się na samej Hannah, którą rozgryzła i na której chciała użyć "jej własnej broni"?)
* mogła to zrobić, żeby popchnąć Harrisona w kierunku Dextera, a później jeszcze go nakierować(to już ktoś inny napisał na wykop)
* nie wiem, czy chce żeby każdy się dowiedział o Dexterze, czy tylko się zabawić i go ostatecznie jakoś uchroni i się przed Dexterem też ujawni?
* mogła robić to wszystko... żeby mieć materiał na podcast, i być sobie (wreszcie) w centrum wydarzeń, a może też jest seryjnym mordercą, i sama Hannah to tylko jedna z jej ofiar, które oczyszcza, tak samo jak Dexter?
* grubiej: może podcasterka, to córka Dextera, a Harrison to nawet nie jest jego syn, bo Rita go zdradziła. kiedy Dexter zrobił podcasterkę - nie wiem. :D (fajne, bo ona też zajmuje się zawodowo morderstwami oraz oczyszcza - jak Dexter, jej ojciec)
* oczywiście może być "tylko" starszą pół siostrą Harrisona, ale być "prawdziwa", w sensie, że jest bardziej do Dextera podobna
Myślę, że raczej poleciałem tutaj nieźle, ale kto wie? :DD
  • 15
@mousen: Jeszcze grubiej:
* to podcasterka nakierowała Dextera na tą miejscowość, bo wiedziała o Kurt-cie
(było że Dexter zmienił miejsce zamieszkania, już po ucieczce z Miami)
* mogła wiedzieć o synu Kurta i motorówce, i też na niego czyhać
* na wstępie wygląda jak irytująca, wścibska milenialka, ale to twarz, taka poza - tak jak Dexter zawsze był przyjaznym boomerem. Wścibskość mają oboje.
a co z dziećmi adoptowanymi przez dextera?


@karmelkowa:

W sumie to ciekawa opcja, że Podcasterka to Astor Bennett, córka Rity. W jakimś sensie jest rodzeństwem Harrisona. Nie wiem, czy charakter pasuje.


@look997:

Raczej siostra Rity wiekowo, niemniej jednak dobrze ją czas konserwuje :-)

Na obecny moment, jeśli Molly nie zna tożsamości Dexa to fabuła okaże się dużo bardziej dziurawa niż polskie drogi. Fota Rity ze ślubu, magiczne pojawienie się w
Pobierz Boomkin - > a co z dziećmi adoptowanymi przez dextera?

@karmelkowa: 

 W sumie to...
źródło: comment_1640022409yhP4L3hlRfjmLLYLNL2mbZ.jpg
luz, ja liczę na jakieś fajne twisty, ale nie żeby były totalnie odjechane typu 'to córka / siostra itp. osoby, którą Dexter zna / zabił / uratował' ;)


@redemptor: Ale by musieli mocno zepsuć, jeśli ona by nic o Dexterze nie wiedziała, jeśli z podcastów wynika, że ona dobrze kmini, np. wie że rzeźnik z zatoki to nie Doakes.
I też policjantce pomogła itd.
No musiałaby zepsuć, jakby nie był to