Wpis z mikrobloga

Co wy macie z tymi terapiami? Komuś to pomogło, macie kogoś poleconego kto ma prawdziwe efekty z pacjentami czy wyszliście dzięki terapii z przegrywu? Według mnie to taka sama bzdurna moda jak te kołczingi, NLP i PUA. Za 10 lat wszyscy będą mieli bekę z tych co pisali idź na terapię tak samo jak śmieją się z tych co piszą idź na siłownię, bądź sobą i wyjdź do ludzi xDDDD #przegryw
#neet ##!$%@? #blackpill #psychologia #wychodzimyzprzegrywu
  • 99
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: terapie pomagaja codziennie masie ludzi, psychologia jest znana ludzkosci od lat 60.
Gdyby nie pomagaly to ludzie by na nie nie chodzili.
Moze nigdy nie bylem przegrywem, ale po 20stce mialem ciezki okres, nie moglem sie odnalezc, nie chcialo mi sie pracowac, mialem zespoly amotywacyjne... i z perspektywy czasu bardzo mi pomoglo.

Zreszta nie tylko mi, z mojej aktualnej ekipy 30 latkow to kazdy jest po terapiach i kazdemu to
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: xD


Słuchaj o terapii to piszą osoby które na niej były i im zwyczajnie głupio się jest przyznać że to nie terapia im pomogła a szczęście lub jakiś przypadek typu znalezienie lepszej pracy czy znalezienie dziewczyny. Terapia to gówno bo służy albo do głaskania twojego ego albo jak ktoś ma faktycznie problem jak śmierć dziecka/partnera.
@Wogybogy
Gdyby nie zespol terapeutow ktory ze mna przez 3 lata pracowal nie byloby mnie
  • Odpowiedz
@Wogybogy

Głaskanie po głowie czy rozmowa? Jak rozmowa mogła Ci pomóc? Ja widzę tylko twarde dane. Terapia nie pomoże mi na np moje zakola czy wzrost tylko operacja. Tak samo z Twoim życiem. Nie terapia a jakieś sukcesy czy osiągnięcia mogą Ci pomóc lub też zwyczajnie szczęście. Więc nie zachowuj się tak jak frankowicz tylko napisz wprost wszystkim że to inne rzeczy Ci pomogły a nie gadanie typa który chce tylko na
  • Odpowiedz