Wpis z mikrobloga

Co wy macie z tymi terapiami? Komuś to pomogło, macie kogoś poleconego kto ma prawdziwe efekty z pacjentami czy wyszliście dzięki terapii z przegrywu? Według mnie to taka sama bzdurna moda jak te kołczingi, NLP i PUA. Za 10 lat wszyscy będą mieli bekę z tych co pisali idź na terapię tak samo jak śmieją się z tych co piszą idź na siłownię, bądź sobą i wyjdź do ludzi xDDDD #przegryw
#neet ##!$%@? #blackpill #psychologia #wychodzimyzprzegrywu
  • 99
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: Ja #!$%@? xD Ty chyba nie trolujesz...

Dobra odpowiem posiłkując się tylko swoim przypadkiem. Terapia pomogła mi odnaleźć swoje dobre strony, zmotywować się do pracy/sportu, ogarnąć czego chcę od życia, nawiązać więcej wartościowych relacji i je docenić. Dobrze jest wstawać rano w dobrym humorze, bez depresyjnych myśli i bez poczucia bezsensu.

Terapia nie powoduje, że nagle dostaniesz kwadratowej szczęki, nie urośniesz od niej 15 cm, nie dostaniesz dobrego frame
  • Odpowiedz
@Wogybogy: Pewnie nie widzisz absolutnie żadnej swojej winy, w tym że nie pomogła?
Terapie pomagają wielu ludziom, znam takich którym uratowała życie, prace czy rodziny w całości i to są fakty. Na terapie trafiają też ludzie, którzy tak naprawdę pomocy nie chcą albo są zbyt leniwi do jakiejkolwiek współpracy, tym się nie pomoże nawet na siłę. Terapia może być skuteczna jeżeli dasz sobie i terapeucie szanse, w przeciwnym razie to
  • Odpowiedz
@Makak87:


Jakie glaskanie, jaka rozmowa typie... ciezka praca nad samym soba, bywa ze codziennie.

Zaskocze cie. Tak byłem na kilku od podstawówki do końca szkoły średniej chodziłem. Prywatnie i na NFZ. Pomogło? Nie.
@Wogybogy
To idz jako zmotywowany do zmian dorosly a nie jako dzieciak. Za mlodu tez mnie wysylali to tu to tam. Bez efektow.
  • Odpowiedz
Ja już straciłem nadzieję. Rozmowa i gadaniem nic nie zmienię. To odemnie zależy to czy będę szczęśliwy i od mojej pracy. Muszę sam do tego dojść a nie decyzjami z dupy jakiejś Julki co sama ma problemy. Tylko twarde umiejętności mi zapewnia pieniądze, tylko wygląd i pieniądze zapewnią mi partnerkę. Nie żadne gadanie


No widzisz, a niektorzy do takich wnioskow potrzebuja terapii. Tam sie na serio nie idziesz se pogadac i poglaskac
  • Odpowiedz
@Wogybogy: Mnie nic nie boli, bo co mi za różnica co się u Ciebie dzieje, czy masz dobrze czy tragicznie? Dla mnie jesteś śladem na portalu ze śmiesznymi obrazkami ale masz jakichś bliskich, których to może obchodzić ¯\_(ツ)_/¯Jednak Ty sam powinieneś być najbardziej zainteresowaną osobą i jeżeli kiedyś będziesz chciał szczerze pomocy to ją uzyskasz, póki co nie chcesz.
  • Odpowiedz
@Wogybogy
No i tym dobra terapia jest. Ostry trening raz w tygodniu, na to rozpiska na reszte tygodnia, rozplanowana micha itp. Dzienniczki uczuc, grupy wsparcia, wolontariat, zalecenia terapeutyczne, zadania domowe itd. 3 lata #!$%@? jak pod wyjazd na olimpiade.

I pyklo. Ale to trzeba miec autentyczna, wewnetrzna chec do zmian.
  • Odpowiedz