Wpis z mikrobloga

@Kempes: te szczepionki działają z opóźnieniem. Zobaczysz co się stanie z zdrowymi teraz np. 30 latkami za 20-30-40 lat! Będą padać jak muchy!!! To się wtedy zacznie depopulacja!
  • Odpowiedz
przy 55% zaszczepionych nie ma na co liczyć


@Barto_: Powiedz to Holandii, gdzie właśnie wprowadzono twardy lockdown dla 14 stycznia dla wszystkich przy wyszczepieniu ponad 70% (prawie 80% przynajmniej jedną dawką).

Nie chodzi mi o to, żeby całkowicie negować szczepienia, ale ten przykład pokazuje, że cała narracja na zasadzie "szczepmy się, to już ostatnia prosta, wkrótce pokonamy wirusa i wrócimy do normalności" delikatnie mówiąc, trochę się rypła.
  • Odpowiedz
Te statystyki wszystkie to jest #!$%@? dla mnie.


@Barto_ Ale które statystyki? Te dotyczące poziomu wyszczepienia w Holandii (bo to jedyne jakie podałem)? W takim razie dlaczego powołujesz się na 55% poziom wyszczepienia w Polsce jako argument?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tom_marcin: mój Boże, a co się stanie z dzisiejszymi 70 i 80 latkami, przecież za 20-30 lat prawidłowe żaden z nich już nie będzie żył ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

"te szczepionki działają z opóźnieniem. Zobaczysz co się stanie z zdrowymi teraz np. 30 latkami za 20-30-40 lat! Będą padać jak muchy!!! To
  • Odpowiedz