Wpis z mikrobloga

https://konin.naszemiasto.pl/sprawa-ewy-tylman-poruszajacy-wywiad-z-ojcem-kobiety-w/ar/c1-8599185

Z tego, co Adam mówił, to ludzie nigdy nie będą znać prawdy. Bo on jej nie ujawni, woli pójść siedzieć, niż zginąć. Ewa została przysypana na żwirowni, bo nikt nie chciał płacić okupu, więc ją zabili. Adam miał ją tylko dostarczyć. Ona nawet rzeki nie widziała, została przysypana. Później piasek się osunął i dopiero wpadła do Warty, już dawno martwa. Boję się tych ludzi, a nie wiem, kim oni są. Pokieruję pana, ale ja nie chcę mieć kłopotów i chcę pożyć jeszcze trochę

#ewatylman #kryminalne
  • 31
@selawi: Mieszkałem na Śródce jakieś 15 lat temu, jak przesuwali stary most rocha na śródkę właśnie, ale pamiętam że tam od strony polibudy ciężko było wejść nad wodę, zarośnięte było
@avanga: Przeczytałam ten artykuł Po pierwsze ojca ET nie zdziwiło ze jego córka dwudziesto kilku latka ubezpiecza sie na sume 400 tys a w Rosmanie tysiecy nie zarabiała żeby opłacac składki Jezeli teraz żwirownia to czemu negował wypowiedż jednej z jasnowidz która twierdziła że Ewa została uderzona i wciągnieta do samochodu na moscie Opublikowała swój wpis jeszcze przed eksperymentem z psami /Jeden pies rzeczywiscie zatrzymał sie na moście /Kobieta która chciała
@selawi: ciągła Adama na most bo miał po nia ktoś przyjechac Jasnowidz widziała ja na moscie ja w piwnicy pobita i zgwałcona Przyprawiała narzeczonemu rogi dla niektórych psychopatów to jest powód do zemsty Przyjechała nie ta osoba co trzeba albo nie sama
@selawi: Dla mnie sprawa ET jest juz zamknieta i powtórze to co pisałam kilka lat temu AZ nigdy nie schodził z ET na brzeg warty miał urwany film a w podswiadomsci miał swiatła odjezdżajacego samochodu Nigdzie nie podano wiadomosci kto w kazdej chwili mógł ustalic miejsce pobytu ET Nie uwierze w to że majac narzeczonego w ABW i przyjaciela w policji nie miała czegoś takiego w telefonie