Wpis z mikrobloga

https://konin.naszemiasto.pl/sprawa-ewy-tylman-poruszajacy-wywiad-z-ojcem-kobiety-w/ar/c1-8599185

Z tego, co Adam mówił, to ludzie nigdy nie będą znać prawdy. Bo on jej nie ujawni, woli pójść siedzieć, niż zginąć. Ewa została przysypana na żwirowni, bo nikt nie chciał płacić okupu, więc ją zabili. Adam miał ją tylko dostarczyć. Ona nawet rzeki nie widziała, została przysypana. Później piasek się osunął i dopiero wpadła do Warty, już dawno martwa. Boję się tych ludzi, a nie wiem, kim oni są. Pokieruję pana, ale ja nie chcę mieć kłopotów i chcę pożyć jeszcze trochę

#ewatylman #kryminalne
  • 31
  • Odpowiedz
@selawi: Współczuje rodzinie Tylmanów bo to wielka tragedia ale niech ojciec Ewy pomysli dlaczego Ęwa przyśniła mu sie w dzień uwolnienia Adama Z może pomogła przyjacielowi bo ten gej był jej przyjacielem
  • Odpowiedz
@selawi: DLA PIOTRA TYLMANA ,,,,,,, Jezeli wiedziałbys że twoja dziewczyną zaopiekuje sie kolega znając jego numer telefonu szybko namierzył bys miejsce gdzie sie znajduja mimo ze jej telefon będzie nieaktywny Nie wszystko złoto co sie swieci
  • Odpowiedz
@selawi: Pytanie które przywróci AZ pamięc jaki numer i do kogo kazała zadzwonic mu ET Numer przekręcił po pijanemu przecież swoich znajomych miał w telefonie
  • Odpowiedz
Później piasek się osunął i dopiero wpadła do Warty


@avanga:

Z tego co pamiętam to w stronę Starołęki i Lubonia raczej żwirowni żadnej nad brzegiem nie było.


@galonim: no właśnie gdzie niby przy brzegu Warty jest jakaś żwirownia? xDDD Informacja do zweryfikowania w 5 minut. Że też ludziom nie wstyd gadać takie głupoty.
  • Odpowiedz
@selawi: Pamiętam te rekonstrukcje, były bardzo dobre. Udowodniły, że niebieski musiałby biegać jak sprinter, by zdążyć laskę wrzucić do rzeki i pojawić się na monitoringu kilkaset metrów dalej. No i zignorowano sprawę świateł pod mostem. Rutkowskiego prawie zlinczowano, jak o tych światłach powiedział. Na bank tuszowano sprawę, do dziś w ciszy pozostaje wątek satanistyczny niebieskiego. Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby lasia nie poszła na mord rytualny krwi, a niebieski miał
  • Odpowiedz