Wpis z mikrobloga

Z cyklu #ciekawostki
Far Cry 6 w wersji Gold i Ultimate, oprócz 3 DLC zawiera też ZREMASTEROWANĄ wersję Far Cry 3 Blood Dragon pierwotnie wydaną w 2013 roku. Strasznie spodobał mi się ten elektroniczny soundtrack na gameplayach i już miałem to kupić, ale coś podkusiło mnie aby sprawdzić framerate..

UWAGA, W 2021 roku roku Ubisoft wydało remaster który chodzi w 30 klatkach xD macie pojęcie? Przeciez to jakby splunąć klientowi w ryj. Tak, ja wiem, wsteczna kompatybilność, stary silnik, #!$%@? muje, dzikie węże, no ale #!$%@?, wydawać dziś remaster z takim klatkażem? WTF ubisoft, czemu jestescie tacy leniwi? ( _)

Konsolowcom zawsze wiatr w oczy, a #pcmasterrace grają sobie pewnie w 144fps, 3840x2160 px. Ech, chyba czas najwyzszy pozbyć się tych dekoderkow i kupic prawdziwy sprzęt do gier. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gorzkiezale #gry #konsole #ps5 #xbox
daeun - Z cyklu #ciekawostki
 Far Cry 6 w wersji Gold i Ultimate, oprócz 3 DLC zawier...
  • 10
@daeun: Grałem w "remaster" Far Cry 3 na PS4 i przecież to była tragedia. Działała słabo jak na grę z poprzedniej generacji, do tego sporo bugów i parę crashów po drodze. Oczywiście typowe #!$%@? Ubisoftu, że coś tam stracili oryginalny kod blablabla... ale oczywiście kasę za nowe wydanie chętnie przytulą.