Wpis z mikrobloga

via Android
  • 2
@Reginleif Nie, służba zdrowia pomaga zawsze w pierwszej kolejności tym najbardziej potrzebującym. Ci co mogą czekać to czekają. Taka zasada jest od zawsze.
Zawsze warto się szczepić, bez względu na grupę ryzyku. Wirusa roznoszą wszyscy, ale u zaszcepionych wirus namnaża się DUŻO gorzej przez co można znacznie ograniczyć jego transmisję na inne osoby.
  • Odpowiedz
@loczyn:

Uderza w PiS i odrywa antyszczepionkowy elektorat od glosowania na nich

Po to aby za chwilę głosować ramię w ramię z pisem lub wstrzymywać się od głosu na ich korzyść.
  • Odpowiedz
@Kempes:

ale u zaszcepionych wirus namnaża się DUŻO gorzej przez co można znacznie ograniczyć jego transmisję na inne osoby.


To jest jedynie Twoja wiara. Wiara w to, że telewizor mówi prawdę. Wiara w to, że politycy, którzy za kilka lat, dzięki załatwieniu miliardów koncernom, zasiądą w ich w zarządach, mówią prawdę. Wiara w to, że inne traktowanie szczepionych i nieszczepionych nie ma znaczenia -> wysyłanie na testy nieszczepionych, a szczepionym przepisywanie syropu i leżenia w
  • Odpowiedz
@Kempes: Mmm wycieczka osobista, ależ wyszukane jednak pozwolę sobie zgrabnie odpisać, ze mocne słowa na kogoś kto ma bordo na stronie które słynie z #przegryw i memów z Papieżem.

PiS nie walczy z kościołem tylko go ze sobą zespala co trafia do 30% jakie maja w sondażach. Oni wykorzystują religie instrumentalnie. PiS = f-----m
  • Odpowiedz
@DanteTooMayCry: Skoro ty nie opierasz się na wierze, to skąd wytrzasnąłeś, bo chyba dane statystyczne posiadasz, że "Ponad 25% oficjalnie to osoby zmarłe po szczepieniu"? Bardzo bym prosił o link to tych danych. bo ja takowych na oczy nie widziałem, a ty na pewno je masz pod ręką.

Odpowiedź immunologiczna po szczepionce jest licha - działa tylko na jednym polu (odpowiedź naturalna jest zawsze kompleksowa i działa mnóstwo mechanizmów)

Na jakim jednym polu działa odpowiedź immunologiczna? Masz jakieś prace naukowe na ten temat, badania mówiące o tym?
Na jakie mechanizmy działa kompleksowo odpowiedź naturalna,
  • Odpowiedz
@sexlord: Akurat tag #przegryw pasuje do twojego nicka, a bordo mogę ci oddać bo widzę, że masz o nie bardzo duży ból rzyci. Z resztą nie problem zdobyć, 3-4 twoje znaleziska, które wychodzą na Główną, i już je masz.

Nadal PiSowsi daleko do faszyzmu, ale próbują sobie tutaj zrobić "dyktaturkę" na modłę Węgierską.
  • Odpowiedz