Wpis z mikrobloga

ale to ksw jest nierozwijające się. Czuję, jakbym oglądał tę samą galę 20 raz. Dramatyczne filmiki typu "ta walka to dla mnie sprawdzian", "rafał jest spoko ale w ringu nie będzie przyjaźni" bla bla bla; potem typ po angielsku zapowiada zawodników (na gali w Polsce, lol), a potem przez pięć minut idą do ringu, jakby to #!$%@? była jakaś walka o mistrzostwo, a potem 15 minut przytulańska, nuuuuuda.
#ksw
  • 15
@kot_do_drzwi: nienawidzę tego gadania po angielsku, to takie żałosne popisywanie się i robienie z siebie niby inter-galaktycznej federacji którą z wypiekami na twarzy oglądają eskimosi na biegunie i murzyny w szałasach w Afryce. chyba żadna federacja tak nie robi tylko normalnie prowadzą gale w rodzimym języku, w PRIDE wszystko było po japońsku i nikt nie narzekał xD
@kot_do_drzwi: mialem dokladnie takie same wrazenie, ze te krzyczenie po angielsku do gosci skladajacych sie z samych januszy w marynarkach to taka pokazowka, zeby mysleli, ze uczestnicza w czyms elitarnym

no mialem takie same wrazenie ale myslalem, ze to ja jestem #!$%@? i nie unosilem sie z tym

jednak warto poczytac opinie innych ludzi bo czesto sa zbiezne z naszymi i jakby nikt sie nigdy nie wynurzal to bysmy nie wiedzieli,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kot_do_drzwi: nienawidzę tego gadania po angielsku, to takie żałosne popisywanie się i robienie z siebie niby inter-galaktycznej federacji którą z wypiekami na twarzy oglądają eskimosi na biegunie i murzyny w szałasach w Afryce. chyba żadna federacja tak nie robi tylko normalnie prowadzą gale w rodzimym języku, w PRIDE wszystko było po japońsku i nikt nie narzekał xD

@woldysznator_te_osiemset: Kiedy to bylo, druga sprawa, ze Japonczycy czesto maja #!$%@? w takie
Kiedy to bylo


@XpedobearX: no dawno xD ale zobacz nawet dziś, przecież na przykład w takim M1 Global też chyba ani słowa nie ma po angielsku, tylko wszystko po rusku, a ludzie przecież i tak oglądają i każdy ma wywalone na to po jakiemu mówią komentatorzy. chyba tylko KSW ma taki kompleks że więcej gadają po angielsku niż w rodzimym języku
@XpedobearX: to prawda, ale wciąż jednak więcej ludzi na świecie zna angielski a nie rosyjski. jeśli federacja daje dobre walki to nieważne w jakim języku będzie prowadzona, ludzie i tak będą oglądać, a ksw z tym Waldkiem Kastą nawijającym po angielsku wjechało już wtedy jak poza Polską naprawdę mało kto to w ogóle oglądał, ale miało być pseudo-światowo. lubiłem ksw jak stylizowali się trochę na PRIDE i było jakieś takie bardziej