Wpis z mikrobloga

@grayjedi Serial może to robić, ale producenci nie chcą. Ja nie czytałem książek, w ogóle takich książek nie lubię czytać, ale serial mi się przyjemnie ogląda. Producenci sobie z książek wybrali ciekawsze fragmenty, nakręca może jeszcze jeden sezon i po serialu. Przelicza dolary i wezmą się za kolejną produkcję a fani Sapkowskiego będą dalej płakać jaki to kiepski serial podczas gdy reszta widzów pewnie nie będzie już pamiętać kim Sapkowski jest.
  • Odpowiedz
CO CI SIE NIE PODOBA, EFEKTY SUPER, SERIAL SUPER, TO JEST A D A P T A C J A JAK CI SIE NIE PODOBA TO NIE OGLADAJ POLACZKU


@GigaCzad: serio? Na wypoku są albo komentarze krytyczne albo takie jak twój odpierający wymyślony atak.
  • Odpowiedz
  • 2
@advert: no wow, film się różni od książki (ʘʘ) kolejny wykopek odkrywa co to adaptacja

@r333m4k444: Ty masz pojęcie czym jest adaptacja. Oni nowa historie napisali, a nie żadna adaptacje.
  • Odpowiedz
  • 1
Widziałem jeden fajny komentarz podsumowujący - czy jeśli zjem w restauracji obiad to moje gówno będzie jego adaptacją?
  • Odpowiedz
Widziałem jeden fajny komentarz podsumowujący - czy jeśli zjem w restauracji obiad to moje gówno będzie jego adaptacją?


@xPekka: to zależy czy artystycznie kręcisz dupkom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz