Wpis z mikrobloga

Próbowałem mamie wytłumaczyć blackpilla i dlaczego jeszcze nie mam dziewczyny a ona no taki fajny chlopak jestes znajdziesz napewno () jak grochem o ściane
#przegryw
  • 13
  • Odpowiedz
@Shinyz0: Ja wytłumaczyłem swojej i zrozumiała w zadowalającym stopniu, że jednak są osoby wykluczone z rynku matrymonialnego i że niestety ja do nich należę. Pewnie jeszcze się po cichu łudzi, ale zdaje sobie sprawę, że nic z tego.
  • Odpowiedz
@Shinyz0 Dlatego mamie takich rzeczy nie mów, nie wyjaśniaj. One nigdy tego nie zrozumieją... Były wychowywane w innych czasach. To że mogą mieć pojęcie o współczesnym świecie to nie czują tego co my czujemy... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shinyz0: u mnie tak jest z ojcem. Sam jako osoba o absolutnie #!$%@? charakterze miał od cholery szczęścia że trafił na mamę. Że go zechciała. On kompletnie tego nie rozumie, że ja mam absolutnie minimalne szanse na znalezienie akceptowalnej partnerki. Gotów był mi wręcz ubliżać, wyzywać, jak mu o tym wspomniałem. A ja nie mam nic szczególnego do zaoferowania. Ani atrakcyjny, ani bogaty, ani rozrywkowy, a na dodatek z problemami
  • Odpowiedz