Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie jako posiadacza PlayStation #!$%@? najbardziej?
Te #!$%@? różne wersje gier na różne konsole. Mając Xboxa wsadzasz płytę i grasz w najlepszą wersję gry. Mając plejaka gdy chcesz pograć w grę na ps5 to musisz kupić wersję na ps5, albo dodatkowo zapłacić za wersję ps5 gdy masz ją w wersji na ps4. Taki spiderman remaster jest w ogóle #!$%@? nie do kupienia, musisz kupić Moralesa na ps5 i dopiero wtedy możesz ze sklepu kupić wersję zremasterowaną pierwszego pająka. Ja #!$%@? #!$%@?.

Teraz jeszcze sobie sony wymyśliło wersje directors cut za które musisz dodatkowo zapłacić jeszcze bardziej pogłebiając to całe zamieszanie. Jest to o tyle #!$%@?, że jak kupisz Ghost of Tsushima: Director's Cut na ps4 to musisz dodatkowo zapłacić za wersję ps5, ale nawet w takim #!$%@? psstore nadal #!$%@? nie wiem czy jak kupię wersję która jest opisana ps4/ps5, to jest wersją na ps5 czy tylko wersją na ps4 z możliwością grania na ps5. Czemu #!$%@? nie mogę cyfrowo kupić tej gry tylko pod ps5? mogę taką wersję kupić na płycie, ale w store jest tylko ps4/ps5.

Podsumowując jak naprawdę wygląda sytuacja. Mamy takie wersje gry:
Ghost of Tsushima - ps4
Ghost of Tsushima - ps5 we wstecznej gdzie za free mamy podbite klatki do 60
Ghost of Tsushima: Director's Cut - ps4
Ghost of Tsushima: Director's Cut - ps5

I teraz tak, jak mamy wersję podstawową Ghost of Tsushima na ps4 to możemy za dopłatą zrobić upgrade do wersji Director's Cut dostając DLC z wyspą, którą możemy znowu za dodatkową opłatą ulepszyć do wersji ps5.
(°°

Teraz najlepsze. Wersja ps4 i ps5 w zasadzie się niczym nie różni XD filmiki są w czasie rzeczywistym i niekiedy są lepsze tekstury, no i dodano funkcje pada. Thats all

#ps4 #ps5 #xbox #konsole #pcmasterrace
Pobierz Z.....r - Wiecie co mnie jako posiadacza PlayStation #!$%@? najbardziej? 
Te #!$%@? ...
źródło: comment_1639835927FrvT2uXl1ECTwLaxzRGngg.jpg
  • 37
@Zielony_Ogr: hehe, widocznie tak lubicie i tyle. Przesiadłem się z one s na series x. Chyba wszystkie gry w bibliotece dostępne do pobrania wiele w wersji na x I s.
Zresztą przy aktywnym gamepass gry to ja nie kupiłem od roku. I kij z tym że może nie ma tam wszystkich najlepszych tytułów. Jest wystarczająco dużo jak dla mnie.
@Zielony_Ogr: Może kiedyś to ogarną. Ja chce sprzedać 4 pro i kupić ps5 ale wkurza mnie ze by przenieść sejwy muszę mieć odpalone dwie konsole - lub pewnie ps plusa. Szkoda ze nie można na pena przenieść …
@Zielony_Ogr: ja sie w dosc podobny sposob wkurzylam jak jeszcze ps5 nie bylo, szukalam kompletu gier kingdom hearts na ps4 i wyskakiwalo mi w wyszukiwaniach ze 1.5 + 2.5 ma wszystkie dostepne zremasterowane czesci, jak plyta przyszla to po historii wyszukiwania zaczela sie pokazywac na allegro inna wersja - story fo far, ktora ma jeszcze 2 dodatkowe gry i w tej samej cenie, ehh. Z tymi wersjami na ps5 to w
@rysownik: to nie można tego wrzucić w chmurę ps+ i po zalogowaniu na ps5 pobrać tych sejwów?

@caslin: dokładnie, wrzucasz gre z x360 i jeszcze dostajesz ulepszoną wersję z lepszymi teksturami i rozdzielczością. Ja muszę neta przeszukiwać która gra ma upgrade, która ma darmowy, a która płatny. Jeden wielki burdel
@Zielony_Ogr: Wytrzymałem tylko 2 tygodnie z PS5. Konsola jest strasznie uboga z gry, bo w abonamentach nie ma żadnych nowości, a zapowiedzi nowych gier to kotlety z crossgen. Przeszedłem Morales,Ratchet i Deathloop i ten ostatni był najciekawszym exem na PS5. Wróce z chęcią za 2 lata jak zaczną wychodzić tylko i wyłącznie nextgen gierki jak nowy chociażby Wolverine. Liczę na nowe marki w szczególności multi/coop których Sony nie ma żadnych. Jak
@Zielony_Ogr: a jak mnie ostatnio #!$%@?, ze konczac podstawke na ps4 kupilem directors cut na ps5 zeby ograc dodatki i lista trofeow zamiast zaktualizowac sie normalnie to stworzyla sie zupelnie nowa z mozliwoscia zaimportowania saveow xD

i mam teraz dwie gry ps4 i ps5 z niedokonczonymi trofeami z ps4. A jaka jest zmiana? Jedno trofeum na ps5 gdzie trzeba odpalic jakies gowniane photo mode.
@Gozo3d: chyba na ps5 :) Director CUT to dodatkowa lokacja z wyspą. Jeśli interesują Cię szczegóły to Digital Foundry zrobiło analize, ja tez nie pamiętam i nie chce czegoś pomieszać, ale tam nie było wiele zmian
@Zielony_Ogr: Chodziło mi o wersje na PS4 bo taką właśnie dostałem w prezencie :D Z tego co czytam to różnice na korzyść wersji PS5 to( integracja z dualsense, synchronizacja mimiki twarzy, rozdzielczość 4k i 60 fps). Zastanawiam się po prostu czy warto zmienić na wersję PS5.