Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie jako posiadacza PlayStation #!$%@? najbardziej?
Te #!$%@? różne wersje gier na różne konsole. Mając Xboxa wsadzasz płytę i grasz w najlepszą wersję gry. Mając plejaka gdy chcesz pograć w grę na ps5 to musisz kupić wersję na ps5, albo dodatkowo zapłacić za wersję ps5 gdy masz ją w wersji na ps4. Taki spiderman remaster jest w ogóle #!$%@? nie do kupienia, musisz kupić Moralesa na ps5 i dopiero wtedy możesz ze sklepu kupić wersję zremasterowaną pierwszego pająka. Ja #!$%@? #!$%@?.

Teraz jeszcze sobie sony wymyśliło wersje directors cut za które musisz dodatkowo zapłacić jeszcze bardziej pogłebiając to całe zamieszanie. Jest to o tyle #!$%@?, że jak kupisz Ghost of Tsushima: Director's Cut na ps4 to musisz dodatkowo zapłacić za wersję ps5, ale nawet w takim #!$%@? psstore nadal #!$%@? nie wiem czy jak kupię wersję która jest opisana ps4/ps5, to jest wersją na ps5 czy tylko wersją na ps4 z możliwością grania na ps5. Czemu #!$%@? nie mogę cyfrowo kupić tej gry tylko pod ps5? mogę taką wersję kupić na płycie, ale w store jest tylko ps4/ps5.

Podsumowując jak naprawdę wygląda sytuacja. Mamy takie wersje gry:
Ghost of Tsushima - ps4
Ghost of Tsushima - ps5 we wstecznej gdzie za free mamy podbite klatki do 60
Ghost of Tsushima: Director's Cut - ps4
Ghost of Tsushima: Director's Cut - ps5

I teraz tak, jak mamy wersję podstawową Ghost of Tsushima na ps4 to możemy za dopłatą zrobić upgrade do wersji Director's Cut dostając DLC z wyspą, którą możemy znowu za dodatkową opłatą ulepszyć do wersji ps5.
(°°

Teraz najlepsze. Wersja ps4 i ps5 w zasadzie się niczym nie różni XD filmiki są w czasie rzeczywistym i niekiedy są lepsze tekstury, no i dodano funkcje pada. Thats all

#ps4 #ps5 #xbox #konsole #pcmasterrace
Z.....r - Wiecie co mnie jako posiadacza PlayStation #!$%@? najbardziej? 
Te #!$%@? ...

źródło: comment_1639835927FrvT2uXl1ECTwLaxzRGngg.jpg

Pobierz
  • 37
I teraz tak, jak mamy wersję podstawową Ghost of Tsushima na ps4 to możemy za dopłatą zrobić upgrade do wersji Director's Cut dostając DLC z wyspą, którą możemy znowu za dodatkową opłatą ulepszyć do wersji ps5.


@Zielony_Ogr: a to nie jest tak, że jak dokupię tę wersję to dostaje dodatek i upgrade do PS5? Gram teraz w wersję PS4, w menu jest opcja dokupienia aktualizacji i tam jest napisane, że to
@Zielony_Ogr ktoś wreszcie głośno napisał w sumie to samo co mówię, łap plusa kolego bo sam kiedyś miałem zrobić podobny wpis o tym.
Jeszcze dopisałbym tu podobny cyrk z zapisami, gdzie przy każdej grze trzeba co innego robić aby je importować.

Pamiętam jak się wszyscy śmiali że Xbox ogłosił Smart Delivery "bo przecież to tylko nazwa tego co na ps5 działa tak samo"
@Zielony_Ogr: Z nowych konsol mam Xboxa Series X, przesiadłem się z PS4, a wcześniej było PS3. To co Sony #!$%@? to głowa mała XDDD. Ostatnio słyszę, że wyszedł upgrade Uncharted 4 do PS5. Myśle se spoko, jak kupię PS5 (bo zamierzam) to ogram jeszcze raz. A tu oczywiście taki #!$%@? XD. Upgrade jest płatny i to nie #!$%@? 40 zł, tylko Sony ubzdurało sobie, że można kupić tylko bundle Uncharted 4
@MZ23: dobrze mówisz, to jest kolejna patologia. Szczerze to kibicuje xboxowi żeby zdobywał popularność, bo tylko to może sprawić, że sony przestanie ruchać graczy.

Ja akurat jestem świezym graczem, bo poprzedniej generacji nie miałem, a ostatnią konsolą był x360. Konsole mam od premiery i teraz po roku zirytowany musiałem to z siebie wyrzucić, bo się z taką patologią pierwszy raz spotkałem.

Z tym Uncharted to nie jestem pewien, ale coś kojarzę,