Wpis z mikrobloga

Niepopularna opinia: to dwójka ze zdjęcia jest nienawidzona przez dużą część fanó obu seriali, podczas gdy tak naprawdę to są osoby pozytywne. Skylar cały czas próbuje być głosem rozsądku dla Waltera, podczas gdy Howard Hamlin na początku udaja dupka bo tak mu kazano, ale potem jest spoko kolesiem, ale ponieważ jest przeciwieństwem głównego bohatera to sporo osób go nienawidzi
#breakingbad #bettercallsaul #seriale
Tranq - Niepopularna opinia: to dwójka ze zdjęcia jest nienawidzona przez dużą część ...

źródło: comment_1639813061saVkSYUK5Gl1lNJUJRzQrl.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@benekxd: wiadomo, raczej chodzi o to żę bardzo dobrze zagrane i bardzo dobrze napisane. Ale ogólnie z założenia
Skyler przynajmniej miała taka być.
Hejtu na Howarda nie czaję i chyba nawet nie spotkałem się za bardzo, jedna z moich ulubionych postaci, gość jest biznesmenem po prostu i to jest oczywiste że nie mógł z sympatii do Jimmiego czy tam Chucka przeciwstawić się wszystkim partnerom. No i zawsze starał się znaleźć
  • Odpowiedz
@robertx: Panie. Obejrzyj serial drugi, trzeci raz i zrozumiesz o co chodzi. Walter rozwali całe małżeństwo, cała rodzine, wszystkich znajomych. To nie serial o tym jak zajebiscie jest być „królem narkotyków” tylko o tym jak chciwość, własne ego prowadzi do rozpadu człowieka.

Zrozumiesz tez, ze Skyler próbowała ratować małżeństwo, rodzine, dziecko.
  • Odpowiedz
  • 2
@Tranq o ty ale żeś mi przypomniał wspaniały serial który od deski do deski oglądałem bez dnia przerwy w wolnym czasie. Czekanko na kolejny sezon BCS
  • Odpowiedz
@Ka4az: nie przekonasz go - skok w bok Skylar dla niego jest większym złem niż setki (włącznie z samolotami) osób zabite przez Waltera, tysiące uzależnionych od narkotyków, narażenie rodziny na śmierć, całą reszta przestępczej działalności, wreszcie śmierć krewnego itp.
  • Odpowiedz
@Lynxu: ja nawet nie poruszam tematu danych postaci, tylko chciałem wyśmiać to stwierdzenie, które pojawia się od pewnego czasu. Pewnie pierwszy raz padło na jakimś 9gagu czy innym kwejku, a teraz zawsze się znajdzie chociaż jeden inteligencik co musi to napisać
  • Odpowiedz
nie mogła się pozbyć narkotykowego bossa


@pianinka: narkotykowego bossa xD

Walt na etapie kiedy się przyznał był zwykłym pracownikiem u Gusa, gościem który w niebieskiej koszuli jeździ, wykonuje pracę chemika, wraca i musi zalegalizować gigantyczne zarobki. Simple as that. A to, że produkuje truciznę - nikt nikomu tej trucizny siłą nie wpycha do nozdrzy czy żył, jak powiedział Gale, ludzie są dorośli i jeśli chcą coś wziąć, to wezmą, ja im przynajmniej zapewniam to za co
  • Odpowiedz
@Tranq: Myślę, że popularna, taki własnie był cel tych postaci. Ukazanie tego konfliktu pomiędzy różnymi systemami wartości - tym, co wydaje się właściwe, a lojalnością wobec rodziny. No a Skylar to głupią mordę ma ogólnie przy tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@PanBober przypominam że WJ dowiedział się dopiero pod koniec 5 sezonu o interesie ojca
Jak będąc na jej miejscu odszedłbyś tak żeby syn Cię nie znienawidził (co zresztą się działo hurr durr dad you're so cool p---r games, mom why you're such a bitch
  • Odpowiedz
Howard to mega dobra mordeczka. Jako jedyny z całego tego prawniczego światka ma klasę, zachowuje się rozsądnie i potrafi się przyznać do błędu. Jego jedyny problemem jest to, że wygląda jak karykatura śliskiego korpo typka - śnieżnobiałe zęby, szyty na miarę garniturek, droga fura. Jak typowy prezesik cwaniaczek. Ale to dobry człowiek ogólnie, tylko miał pecha, że trafił na dziecinne przepychanki między dwoma braćmi.

A na Skyler złego słowa nie powiem, robiła
  • Odpowiedz
@Tranq pewnie Skyler która popuściła szpary po większej spinie z Walerem i "cichych dniach"
Drugi bohater Twojego wywodu to nadęty buffon o ego pokroju Leszke W z kółkiem w dupie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz