Wpis z mikrobloga

- A ja mogę ukraść twój obrazek.

- Nie! Ustaliliśmy że token NTF jest przypisany do obrazka, którego hash ma w sobie. Nie można zrobić innego NFT z tym samym hashem, więc nie można go ukraść kopiując!

- Kto tak ustalił?

- My!

- #!$%@? mnie co sobie ustaliłeś szurze i nie obchodzi mnie obchodzi twój token. Mówię o obrazku...

- Masz to respektować!

- A drukarka robi "brrrrrrr" twoich kamyczków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bitcoin #kryptowaluty #ethereum #scamereum #shitcoin #nft #art
Pobierz Opposition_Fuhrer - - A ja mogę ukraść twój obrazek.

- Nie! Ustaliliśmy że token N...
źródło: comment_1639784499BIctHr7sEsiZDV7b3cwyWE.jpg
  • 32
@Opposition_Fuhrer od lipca na NFT trochę zarobiłem (zanim się totalne nooby rzuciły na to) ale to to samo co żąglowanie shitcoinami. Peak był gdzieś w środku sierpnia teraz większość NFT leży oprócz tych kilku topowych pfp.
@gezorrr: @Opposition_Fuhrer: @elf_pszeniczny:

Ja tak sobie to kiedyś przemyślalem na takiej zasadzie, że możesz wziąć kompletne gówno coiny jakie tylko znajdziesz na giełdach obładowanych shitami i zrobić tak:

1. Pakuję na giełdę na przykład 10k i rozdzielam to na 30-60 projektów w zależności od preferencji
2. Prawdopodobnie zobaczysz od #!$%@? świec
3. Jest szansa, że znajdziesz w tym dwie perełki i dajmy na to jedna wykręci 500x, a druga
@Opposition_Fuhrer tzn? Ja na krypto jestem po to żeby robić hajs. Jak jest jakiś trend przez kilka miechow to możesz się śmiać ale ludzie robią kasę biorą profity i mają w dupie czy ktoś to nazywa scamem, shitem czy czymkolwiek. Nie jestem w krypto od wczoraj żeby się tym przejmować. Jak będzie coś następnego po defi i NFT co będzie w danym momencie 'cool' to po prostu wyskakiwać robić profit i uciekać
@Opposition_Fuhrer: @sxldsxxl: ostatnio jak wrzuciłem swoje podsumowanie NFT (
https://www.wykop.pl/wpis/62488269/co-sadzicie-o-moim-swiezo-pozyskanym-nabytku-ostrz/), to zostałem pojechany, że przecież nie rozumiem idei NFT, że jak masz prawdziwe NFT i to udowodnisz, to jesteś kimś, będziesz zapraszany na imprezy z innymi posiadającymi to NFT, że musisz mieć token, a nie screenshota itd.

No #!$%@?, really? Zdaję sobie z tego sprawę, ale nie zmienia to faktu, że nie akceptuję tego. Dla mnie to wygląda na przede
@sxldsxxl takie coś mogło działać na początku 2020 a nie teraz gdzie dziennie powstają setki nowych shitow na samej sieci BSC, nie wliczając innych sieci. Jest tego po prostu za dużo na taką śmieszna strategie.
@sxldsxxl sieka z shitami się zaczęła jak każdy jeden noob robił ctrl+c ctrl+v kontraktu na bsc is robił launch w 5 minut swojego forka safemoona ( ͡º ͜ʖ͡º)
1. Pakuję na giełdę na przykład 10k i rozdzielam to na 30-60 projektów w zależności od preferencji

2. Prawdopodobnie zobaczysz od #!$%@? świec

3. Jest szansa, że znajdziesz w tym dwie perełki i dajmy na to jedna wykręci 500x, a druga 65x


@sxldsxxl: Na tym polegała bańka internetowa. Ludzie myślą że, to przez głupotę to kupowano i wszyscy na tym stracili, ale prawda jest taka że pieniędzy ulicy wtedy było bardzo
@Opposition_Fuhrer: Wiadomo, że padną. Głównie dlatego, że jest tu od #!$%@? scamu. Na BTC wszystko jest jawne i oczywiste. Jednak mimo wszystko ten rynek ma w pewnym ziarnku w sobie coś ciekawego. Bo to tez nie jest tak, że w long runie zginie każdy shit i zostanie tylko BTC plus trzy stablecoiny. Nie zalecam nikomu inwestować w alty, jeżeli zamierza je hodlować, ale coś ciekawego czasami tam się dzieje. A nawet
tzn? Ja na krypto jestem po to żeby robić hajs. Jak jest jakiś trend przez kilka miechow to możesz się śmiać ale ludzie robią kasę biorą profity i mają w dupie czy ktoś to nazywa scamem, shitem czy czymkolwiek. Nie jestem w krypto od wczoraj żeby się tym przejmować. Jak będzie coś następnego po defi i NFT co będzie w danym momencie 'cool' to po prostu wyskakiwać robić profit i uciekać zanim
Pobierz Opposition_Fuhrer - > tzn? Ja na krypto jestem po to żeby robić hajs. Jak jest jakiś ...
źródło: comment_1639787500RwrkY0OSuIiDNe6i00mOJs.jpg