Wpis z mikrobloga

Byłem dzisiaj na 2h u divy, ale było zajebiscie
Masażyk, później pieszczotki, seks i przytulaski w międzyczasie jakaś rozmowa (o dziwo gadka się kleiła, nie było zamulania) wydałem 2x200 i 100 dałem jej na święta. A co niech ma, sprawiła mi przyjemność więc się jej należy :)
Eehhh teraz otworzę piwerko może nawet dwa, zobaczę jakiś film na cda i będę mieć już cały dzień zrobiony na 5+
#przegryw
#divyzwykopem
#wygryw
  • 71
  • Odpowiedz
@lurkertowykopbezcenzury: To nic...
Chodzę do niej jakiś czas i mam z nią fajny kontakt np 3 dni temu, dałem jej 200za 1h to jeszcze pizze wdupcylem bo zamowila i cole :)
Ponadto nie patrzy na czas, zawsze jest miła i sama wychodzi z inicjatywą.
Nie jak te 22 letnie patuski co się szlajaja po klubach i mają kija w d0pie
@maszy666 bardzo fajny,
A panna przyjmuje w Katowicach
  • Odpowiedz
@programista15cm: Ale spowiadanie się przed sądem nie jest tego warte... Ja wiem co takiej #!$%@?? Po zabawie jeszcze pójdzie i powie ze ją zgwałciłem albo i tu najpewniej będę musiał "latać" wokół niej jak pajac i wyląduje z niczym jedynie strace siano i czas... Pff tu mam od razu co chce i fajna atmosfere
  • Odpowiedz
@depresyjnydziad: Nie, spokojnie, tak jak pisze chodzę do niej już jakiś czas i mam z nią fajny kontakt nawet na WhatsAppie, zawsze nawet płacąc za 1h 200zl zostaje dłużej i nie ma z tym problemu. Nie raz coś u niej zjem czy wypije. Przykładowo kończy pracę to i tak mogę do niej wpaść po godzinach nie płacąc za to więcej...
Co prawda nie są to godziny 1 w nocy... Ale przykład
  • Odpowiedz
@mayek: Bo jak to? divie dać napiwek? łeeeee... lepiej dawać np całą kase żonie i nie mieć z tego nic albo być beciakiem i dawać całą wypłatę i nie móc się nawet piwa napić po robo. Też sie dziwie co tak ludzi boli... Moja kasa moja sprawa... Sam napiwki zostawiam typom z pizzy czy nawet menelowi dam 5zł kiedy ten prosi o 2zł. Czemu? bo tak, bo mam taki kaprys, bo
  • Odpowiedz