Wpis z mikrobloga

Dobrze zrozumiałem? Lewaki klaszczą uszami z zachwytu, bo jakiś "polak" uciekł na Białoruś i opowiada jak to "Polacy mordują imigrantów"? Jakieś konkretne dowody, czy tak tylko pie#doli dla poklasku lewak0w. I akurat teraz się pojawił?

ale teraz lewaczki muszą sobie tasować nawzajem xD. Ciekawe do kogo pójdą lewaki, żeby naskarżyć na Polskę, która "morduje imigrantów" bo jakiś "polak" spie#dolił na Białoruś i rozsiewa informacje z dupy wzięte xD
#bialorus #bekazlewactwa
  • 22
@SARS-Cov2: @OCIEBATON: @polskimurarzpl: Ta cała sytuacja śmierdzi kolejną Białoruską prowokacją. Chłop nagle sie pojawił i opowiada (beż jakichkolwiek dowodów), że SG "mordowało" imigrantów. Emil Czeczko, no zajebiście Polskie nazwisko xD

No ale przecież lewaki nie przepuszczą takiej okazji na szkalowanie SG i Polske. Widze, że już wypełzły i robią wpisy o Mordercach z SG, bo jakiś "polak" #!$%@?ł na Białoruś i opowiada bajki. No i oczywiście tylko on "ocalał".
z tego co widzę korwinista, przeciwnik ue i fan trump. Widać że Rigczowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam nadzieje, że z takich jak on stworzą legion, który wyzwoli Polskę spod lewackiej okupacji, żeby wprowadzić w Polsce kapitalizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wedam: Przyznaje, zaśmiałem sie xD

szkoda że nie jestem lewakiem, bo bym sobie teraz robił żarty z nas prawicowców xd


Dobra wedam,
Lewaki klaszczą uszami z zachwytu, bo jakiś "polak" uciekł na Białoruś i opowiada jak to "Polacy mordują imigrantów"?


@Mr_3nKi_: Nie, to prawaki mówią że Lewaki klaszczą uszami z zachwytu. Anty pisowcy wytykają tylko patologię związaną z tym incydentem (kierował pod wpływem alkoholu a mimo to dalej służył czynnie na granicy) więc "pro piswocy" muszą to zagłuszać narracją jak powyżej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dobrze zrozumiałem? Lewaki klaszczą uszami z zachwytu, bo jakiś "polak" uciekł na Białoruś i opowiada jak to "Polacy mordują imigrantów"?


@Mr_3nKi_: Widocznie źle zrozumiałeś. Nie widziałem nigdzie jakichś chórów zachwytu nad tym faktem.