Wpis z mikrobloga

Oświećcie mnie dlaczego trwa ta nagonka na tę organizację? Widzę że chodzi głównie o pieniądze że zbiórki. Ale co komu przeszkadza zbiórka skoro łapią zwyroli? Chore jest dla mnie, że wszyscy ludzie na tym tagu.bronią tych chorych facetów, że są niby biedni bo wabiki prowokują. A na wszystkich filmach Widać że są zawstydzeni bo wiedzą że mają chore skłonności, niektórzy Przyznają się nawet że są chorzy i chcą się leczyć, a na jednym nawet ten facet, który miał fetysz na buty, a sam przyszedl boso to dzięki tej akcji i że pisał z wabikiem to wysłał swoje nagie zdjęcia, na których pozował osobiście z 4 latkom z bliskiej rodziny. Bez tej akcji by to nie wyszło i krzywdził by dziecko nadal. A wy mówicie że łapią takich biednych i niewinnych nieszkodliwych. A ptfu nikt normalny nie dałby się sprowokować wabikowi i nie pisał by takich obrzydliwych rzeczy do dzieci. A wy jeszcze bronicie tych zwyroli i krytykujecie organizacje. Na zbiórkę nikt wam nie każe wpłacać. Czy na tym targu siedzą same pedofile bo jak to inaczej tłumaczyć?
#lowcypedofili
  • 10
@Barceloni: Przyzwolenie na taki samosad nie powinno miec miejsca w globalnej skali kraju, dwa 90% ludzi ktorych lapali byli uposledzeni, a co oznacza ze jakby napisali do nich jako 90 letnia staruszka bez oka i nogi to tez by sie zgodzili na seks. Tak naprawde nie ma tam zadnego czynu zabronionego bo wszyscy ci uposledzeni idioci pisali ze starymi chlopami. #!$%@? swoich widzow na kase z furgonetka. Napadli przypadkowego czlowieka bo
@stasiek_majko: no nie zgodzę się. Było paru młodych '' zdrowych'' którzy mieli nawet żony i dzieci i przyznawali się sami że chcą to leczyc i że są chorzy. I nawet ten przypadek tego faceta co wykorzystywał 4 latke, albo Damiana z Rogozna to wyszło przy tej akcji i zakończyło wykorzystywanie tych dzieci, gdyby nie to, zwyrole wykorzystywaliby dzieci nadal. Oni mówią rzeczowo, sami przyznaja, że im wstyd i wiedzą, że robili
@stasiek_majko: trochę prześledziłam profil i widzę że masz problem, za duży popęd seksualny wyrażany w bardzo wulgarny i prymitywny sposób, ciągle tylko sperma dupa itd. Do tego gejowskie zapędy (niby pisanie na żarty ale to właśnie ujście frustracji). Myślę że sam możesz pisać z 12 latkami by dać ujście swoim chorym fantazjom dlatego tak bronisz tych zwyroli, bo sam masz taki problem i chcesz się usprawiedliwić sam przed sobą. Może sam
@Barceloni: calkiem nie na zarty zalecam ci abstynencje od internetu i wizyte u psychiatry. Gdzie ja pedofili bronie imbecylu #!$%@?? Bylo tam ze 2-3 pedofili i to jedyny plus ich dzialanosci, ale to jednoczesnie dowodzi ich zerowej skutecznosci i co za tym idzie watpliwych metod
Oświećcie mnie dlaczego trwa ta nagonka na tę organizację?


@Barceloni: Po 1 GG, po 2 większość złapanych to są osoby ewidentnie mniej lub bardziej niepełnosprawne albo zwyczajnie niedoyebane umysłowo ¯\_(ツ)_/¯
GG jest skansenem ludzi z poprzedniej epoki, najczęściej ludzi, którzy zatrzymali się w latach 90 i początku 2000 roku - nie ma tam praktycznie dzieci, co najwyżej właśnie te wabiki i troll konta xD GG jest zdominowane przez boomerów, naiwnych i