Wpis z mikrobloga

Myslalem, ze po "highlightach" Adama i Nukeducka gorszych w zyciu nie zoabcze. Mylilem sie. Jestem pewny, ze Comp ma jednak jakies lepsze akcje niz farmienie penty w fontannie w meczu ktory byl gwaltem X lat temu i solo kill na OMEGA broken postaci vs Perkz na adc, gdzie z jego wyjebek i wylewow wtedy można by zrobic wlasny godzinny "montage".

O Malrangu nie wspomne. #!$%@? wygrzebany jakiś Insec sprzed 3 lat w jakości 360p w JAG i #!$%@? potezny STIL DREJKA w 1 druzynie DK ktora grala Canyonem na midzie i Showmakerem na adc bo nie wiedzieli co maja ze soba zrobic, przeciwko NAJGORSZEJ druzynie w LCK. Malrang w glownym rosterze spedzil 14 DNI! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W ogole co to za #!$%@? pomysl sobie sciagnac z dupy Koreańca ktory nikogo nie zna procz jednego z coachy z ktorym kiedys walil wódę czy nie wiadomo co. Jeszcze #!$%@? do lasu gdzie musi najwiecej sie komunikować XD

#leagueoflegends
Vezz - Myslalem, ze po "highlightach" Adama i Nukeducka gorszych w zyciu nie zoabcze....
  • 7
@Vezz: wszystkie te przedstawienia rosterow filmiki sa gowniane. Nie wazne jaka druzyna. Nie wiem kto te akcje wybiera pod wrzucenie na filmik, bo tak #!$%@? to az ciezko nie zrobic tego celowo xD A tego malranga to rogue z niezlego smietnika wzieli. Ale czego oczekiwac po organizacji, ktora w staffie i zarzadzie w europie trzyma tylko swoich ziomkow. Po tych plotkach co rzucali niektorzy, ze oni i mad podobno na scrimach
@Vezz: Najgorzej, że cała liga cierpi na ten dziwny syndrom. Mnóstwo dobrych graczy nie znalazło drużyny na następny rok bo trzeba brać rookies albo forsować jakieś dziwne koncepcje artystyczne coachy.
@Dywanix: te plotki o tym, ze mad i rogue slabo ida scrimy na jakims streamku ktos zleakowal przy omawaniu rosterow na nowy split. Tylko nie jestem pewien teraz kto bo to bylo przynajmniej 2 tyg temu.