Wpis z mikrobloga

Więc kolejny ( drugi ) Meetup za nami. Tym razem 6 osób wiec wzrost aż o 100% ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dzięki za wspólną jazdę, zachęcam wszystkich aby dołączyli i pojeździli z wykopowymi koniami! Jeszcze ich dogonię ( ͡° ͜ʖ ͡°) od kolejnego tygodnia zmienimy formule z Race na Keep Everyone together - wtedy jeśli kogoś wyrzuci będzie mógł dołączyć. Nie wiem jak wtedy wyglada rywalizacja na komach, ale się zobaczy. Jeszcze raz dzięki!
#szosa #zwift
Pobierz vanderbike - Więc kolejny ( drugi ) Meetup za nami. Tym razem 6 osób wiec wzrost aż o...
źródło: comment_1639677716ARDQgTiFC0hJTb3D9QgUDg.jpg
  • 12
@maciup88: a bo z piwnicami jest problem... ostatnio np wyrzuciłem karton od 8 letniego telewizora i 6 letnie resztki farb z wykańczania mieszkania. bo może się by przydały kiedyś.. tak, jestem zbieraczem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ruszylem_dupe: dasz radę. Grupa się dostosuje. O to w tym chodzi. ogólnie musisz mi dać follow w companion, wtedy dodaje Ciebie do eventu i musisz potwierdzić lub odrzucić. Udział to wchodzisz na zwifta i w prawym górynym rogu masz zaznaczone, że bierzesz udział w wydarzeniu. Możesz rozpocząć jakąś trasę i na kilka minut przed startem wyświetli CI się komunikat i klikasz Join. Wtedy Cię przenosi do innego świata. (https://www.wykop.pl/wpis/62473755/#comment-221323383)