Wpis z mikrobloga

@orczysty: nie wiedziałem, że działa bezpośrednio z kartridża. Myślałem, że jest podobnie jak np na PlayStation. Są w takim razie jakieś różnice w wydajności między kartridżem, a wersja cyfrowa?
@cevapcici: Kwestia o jakich tytułach też piszesz - praktycznie każde first party jest taniej w pudle, zwłaszcza na premierę. Zazwyczaj X-Kom, Al.to, Komputronik lub Media Expert, i zawsze na premierę (bo najtaniej, potem często ceny lecą do góry). Pewnie w deku porównujesz jakąś brazylię, argentynę - z których zamówić się nie da.
@cevapcici: teoretycznie gry powinny działać szybciej będąc na kartridżu, zależy od używanej karty sd i nie wiem jak to się ma do ładowania gry z kartridża z ładowaniem aktualizacji z karty sd (po aktualizacjach część gry jest tu, a część tu)
@PrzegrywNaTajwanie: myśle ze jest większa szansa na stratę fizycznego nośnika niż na hack/upadek nintendo czy steama. Małe dzieci, psy, koty, kubki z kawą, pijany stary, pożary, włamywacze, kieszonkowcy, powodzie, katastrofy naturalne, wybuch gazu, skleroza twoja lub znajomych co zapominają oddać, różowy robiący wiosenne porządki - to tylko kilka powodów przez które możesz stracić fizyczna grę
@juma777 a jak za 4 lata nintendo zamknie eshop to będzie lepiej :) sam planowałem kupować na kartach i wymieniać, ale potem odkryłem dekudeals