Wpis z mikrobloga

#xbox #xboxones #gamepass

Jaki jest obecnie najtańszy sposób na Game Passa na kilka miesięcy dla nowego użytkownika?

Kupiłem Xbox One S, by ograć Forze Horizony. Nie miałem wcześniej konta Xbox.

PS. Wiem że nowy Series S jest ledwie 2x droższy ale nie ma napędu, a ja chce ograć też Motorsporty z płyt, których nie ma ma na GP, a różnica w grafice mnie nie rusza.
  • 8
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Adiqus: wyszedlem z takiego samego zalozenia :) kupiłem zwykłego One, czarnego za niecałe 500zl, a chodziło mi o to, żeby było wejście na płyty. Tv 4k i tak nie mam, a to co oferuje konsola jest wystarczająco.

Tanich sposobów szukaj na tanigamepass albo na xgp.pl, niedawno była promka za 8zl na 4 miesiące
@kavior: ja wylicytowałem One S 500 komplet za 610 zł. Myślałem o zwykłym One ale uznałem, że ten może być bardziej dopracowany pod kątem bezawaryjności. No i napaliłem się na ten biały kolor ;D

Dawno kupowałeś? Masz jeszcze jakieś sprzęty? Ja nie licząc retro to PS4, Switcha Lite i X360 (gdzie właśnie polubiłem Forze). Na nową generację mi się nie spieszy.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Adiqus: a ja mam wszystko czarne w pokoju to mi akurat zwykly one bardziej pasuje pod wszystko :D i nie, nie mam nic innego oprocz lapka. Ostatnio to mialem ps3 jakies 8 lat temu. Oddalem bratankowi jak wyłączyli serwery w UT3, wtedy mi konsola przestala być potrzebna
@saif3r: kupiłem zgodnie z instrukcją GamePass PC na 3 miesiące z podanego sklepu i teraz miesiąc GamePass PC kosztuje mnie 54 zł, a nie 4 zł. Jeśli teraz straciłem 14 zł na niepotrzebnego mi GP na PC i jeszcze straciłem opcję zakupu miesiąca za 4 zł to się #!$%@?ę.