Wpis z mikrobloga

Tak jak obiecałem, zamieszczam link do opisu mojej jordańskiej przygody na szlaku Jordan Bike Trail:

https://byczys.cc/jordania-2021/

Relacja jest bogata w zdjęcia, więc bardziej leniwi mogą sobie tylko rzucić okiem i też będą mieli jakiś tam pogląd na to co się działo, bez czytania tekstu. Na tę chwilę opisałem 3 pierwsze dni, jednak one były najbardziej obfite w przygody, więc trochę mi zeszło. Gdy tylko znów najdę kilka godzin wolnego, będą kolejne. Pozdr i miłego :)

#byczysnarowerze

#rower #bikepacking #jordania

Wołam użytkowników, którzy chcieli być wołani:

byczys - Tak jak obiecałem, zamieszczam link do opisu mojej jordańskiej przygody na s...

źródło: comment_1639649607poToNHpOFQmDYqVU87OjZn.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@byczys: Jak spisywał się jeden blat z przodu na podjazdach? Jakiej miałeś szerokości opony? Jaka różnica w szybkości ten gravel rondo vs mtb canyon?

@NajwyzszaFormaSztuki:

Opony 2.1 szerokością dawały radę, ale te co miałem były zbyt delikatne i łapały kolce z łatwością. Teraz bralbym z wkładką lub tubeless. Michał jechał na mleku i zero kapci.

Połowa trasy to były dobre asfalty i zyskiwałem trochę na nich i na umiarkowanych podjazdach, ale Michał na zjazdach zdecydowanie odrabiał z nawiązką dzięki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wszystko też zależy od nastawienia. Szlak ten rozpisany jest na 12 dni, my zrobiliśmy go w 7 (plus 2 dni dojazdowe) i było to już niemałe wyzwanie. Ale to wymusił mój krótki urlop. Jak ktoś ma dużo czasu, to może się bujać spokojnie i na pewno się nie będzie nudzić.
  • Odpowiedz
@byczys: Przypomniałem sobie o relacji i przeczytałem. Jak zwykle bardzo dobrze się czyta, teraz dodatkowo elementy grozy ;) Jak będzie dalsza część to daj znać na swoim tagu
  • Odpowiedz